۱۹:۳۲:۵۷ - جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
 موسیقی بختیاری با صدای استاد غلامشاه قنبری
غلامشاه قنبری راوی بزرگ حماسه های بختیاری با اشراف بر آهنگ‌های حماسی با صدایی که  طبیعت وحشی کوهستان را به یاد می آورد همچنان پر صلابت در عرصه موسیقی فعال است     اقلیم زاگرس:  استاد غلامشاه قنبری شاهنامه خوان و خواننده موسیقی بختیاری است Gangster Vegas bug pan apk download. استاد غلامشاه قنبری در […]

غلامشاه قنبری راوی بزرگ حماسه های بختیاری با اشراف بر آهنگ‌های حماسی با صدایی که  طبیعت وحشی کوهستان را به یاد می آورد همچنان پر صلابت در عرصه موسیقی فعال استتجلیل از غلامشاه قنبری در ارسباران/ «آوای موج» در آزادی

 

 

اقلیم زاگرس:  استاد غلامشاه قنبری شاهنامه خوان و خواننده موسیقی بختیاری است Gangster Vegas bug pan apk download.

استاد غلامشاه قنبری در منطقه لالی از توابع شهرستان مسجدسلیمان به دنیا آمده و در شوشتر زندگی می کند 경상남도 지도 다운로드. وی از سال ۱۳۳۵ فعالیت های هنری خودرا آغاز و در سال ۱۳۴۸ به دعوت مرحوم ابوالقاسم انجوی شیرازی به تهران آمد vod 동영상 다운로드. وی مجموعه ای بی نظیر از آوازهای حماسی بختیاری را اجرا و به آرشیو رادیو تقدیم کرد. سال ۱۳۵۱ به دلیل خواندن یک آهنگ حماسی به نام «سردار» از سوی عوامل رژیم پهلوی دستگیر و چند ماهی به زندان افتاد xbrl 다운로드. پس از انقلاب ضبط نغمه ها و انتشار آنها را به طور خصوصی انجام داد و در سال ۱۳۷۰ تنها اثر رسمی وی به نام «دشت لاله» به بازار آمد kb Financial font.

 قنبری در حال حاضر یکی از بهترین حماسه خوانان ایل بختیاری از عشیره مش مرداسی؛ طایفه بزرگ بهداروند است 인터넷 익스플로러 ۱۱ 오프라인 다운로드. وی علاقۀ زیادی به فرهنگ و هنر بختیاری دارد و صدای چپ کوک و پرقدرت از ویژگی های منحصر به فرد اوست 블루스택 최신버전 다운로드. این  پیشکسوت و خواننده قدیمی موسیقی مقامی کشور با بیش از ۴۰ سال فعالیت در عرصه ی موسیقی، آهنگ های مشهور «علیداد»، «صیدال و عبد ممدللری» را به عرصه موسیقی کشور تقدیم کرده است it as a disregard.

غلامشاه قنبری راوی بزرگ حماسه های بختیاری با اشراف بر آهنگ‌های حماسی با صدایی که  طبیعت وحشی کوهستان را به یاد می آورد همچنان پر صلابت در عرصه موسیقی فعال است Youtube 1440p. وی در سال های خفقان رژیم  ستمشاهی با ارائه یک اجرای جدید و حماسی از نغمه فولکلور «شیرعلیمردون» نقش مهمی در مبارزات فرهنگی علیه طاغوت ایفا کرد wce. در هفتمین جشنواره موسیقی نواحی کشور اردیبهشت سال ۹۰ در تهران از پنج دهه فعالیت هنری وی توسط معاونت هنری وزارت ارشاد تقدیر شد.

۱۲۳

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب