۲۱:۴۸:۰۳ - سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸
 مهاجرت آیت‌الله آملی لاریجانی به نجف و نامه به رهبری انقلاب تکذیب شد.
ارسال نامه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام معظم رهبری را تکذیب کرد. برخی شایعات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر قصد آیت‌الله آملی لاریجانی برای مهاجرت به نجف اشرف را تکذیب کرد و آن را یک دروغ بی‌پایه خواند public phone. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   یک شخصیت نزدیک به آیت‌الله آملی […]

ارسال نامه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام معظم رهبری را تکذیب کرد. برخی شایعات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر قصد آیت‌الله آملی لاریجانی برای مهاجرت به نجف اشرف را تکذیب کرد و آن را یک دروغ بی‌پایه خواند public phone.اختصاصی تسنیم/ شایعه مهاجرت آیت‌الله آملی لاریجانی به نجف تکذیب شد

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   یک شخصیت نزدیک به آیت‌الله آملی لاریجانی برخی شایعات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر قصد او برای مهاجرت به نجف اشرف را تکذیب کرد و آن را یک دروغ بی‌پایه خواند 영화파일 다운로드.

 از شب گذشته برخی کانال ها و اکانت‌ها در شبکه‌های اجتماعی خبری منتشر کردند مبنی بر اینکه آیت‌آلله آملی لاریجانی رئیس کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس سابق قوه قضائیه قصد دارد به زودی از ایران مهاجرت کرده و در نجف اشرف مستقر شود Geometry Dash.

در تماس با یکی از شخصیت‌های نزدیک به آیت‌ا‌لله آملی صحت و سقم این خبر را جویا شد. این منبع مطلع با تاکید بر اینکه این شایعه هیچ نسبتی با واقعیت ندارد و کذب است، گفت: آیت‌الله آملی لاریجانی به زودی جلسات تدریس دروس حوزوی را در حوزه علمیه قم مجدداً از سر خواهند گرفت و بنایی بر مهاجرت ندارند.

او تاکید کرد که آقای آملی لاریجانی همچنین به زودی تحولات مورد نظر مقام معظم رهبری در ساختار مجمع تشخیص مصلحت نظام را پیگیری خواهد کرد.


تکذیب خبر ارسال نامه آیت الله آملی لاریجانی به مقام معظم رهبری

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر ارسال نامه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را تکذیب کرد.

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام تاسف از برخی خبرسازی های زنجیره ای در فضای مجازی که متاسفانه بدون بررسی صحت و سقم آن، به برخی پایگاه های رسمی نیز تسری یافته، اعلام می دارد: ارسال نامه رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره برخی متهمان و یا هجرت به نجف اشرف از اساس کذب محض بوده و به هیچ عنوان صحت ندارد. 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب