۱:۴۲:۱۵ - چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
من می‌آیم در دفتر شما و آبدارچی شما می‌شوم، کار کنید برای ملت!
۶ سال مسکن مهر را می‌خوابانیم، قیمت مسکن ۴ برابر می‌شود! عزیز من خب تمامش کن یا بهترش را اجرا کن. شما مردم را پولدار و مرفه کنید من می‌آیم در دفتر شما و آبدارچی شما می‌شوم، کار کنید برای ملت.   اقلیم زاگرس:  دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق ایران در مراسم یادواره شهدای […]

۶ سال مسکن مهر را می‌خوابانیم، قیمت مسکن ۴ برابر می‌شود! عزیز من خب تمامش کن یا بهترش را اجرا کن. شما مردم را پولدار و مرفه کنید من می‌آیم در دفتر شما و آبدارچی شما می‌شوم، کار کنید برای ملت.Image result for ‫احمدی نژاد‬‎

 

اقلیم زاگرسدکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق ایران در مراسم یادواره شهدای گمنام در شهرستان قدس (استان تهران) و در جمع پرشور شهروندان، به انتقاد از برخی سیاست‌های دولت حسن روحانی پرداختند و در نهایت ایرانیان را به وحدت و همدلی دعوت نمودند.

بخش‌های مهم سخنرانی دکتر احمدی‌نژاد به شرح زیر است:

 

یک طرح بود به نام کارت سوخت 아이튠즈 도구 다운로드!

کارت سوخت اولش سخت بود، این را می‌دانم ولی ملت می‌دانست چکار بکند. یک تصمیم تاریخی گرفت و الّا امروز باید ۴ میلیون بشکه نفت تولید می‌کردیم و همه را مصرف سوخت می‌کردیم.

ملت همه سختی‌ها را تحمل کرد و پایش ایستاد، سالی چند میلیارد دلار صرفه‌جویی شد، جلوی قاچاق هم گرفته شد، مردم هم راحت بودند اما بدون هیچ دلیلی آمدند و آن را قطع کردند!

الان ۵-۴ سال است که چندین میلیارد دلار (خودشان می‌گویند) از جیب این ملت قاچاق شده و رفته 범용공인인증서 다운로드!

خب چرا این کار را کردید؟

 من نمی‌دانم کسی هست در کشور که از این‌ها سوال کند که تو به چه حقی این طرح را برداشتی که مردم آسیب ببینند!؟

 

 

کارشکنی اشراف علیه دولت نهم و دهم

در دولت ما همه اشراف سیاسی، اقتصادی، داخل و خارج علیه ما بودند. شبانه‌روز کارشکنی کردند و کوبیدند. تحریم و فشار بود اما مردم ایستادند و به لطف خدا و عنایت امام زمان(عج) کارها جم‌وجور شد.

همان زمان ایران هسته‌ای و فضایی شد، اقتصاد می‌چرخید، یک گرانی درست شد ولی اقتصاد می‌چرخید.

با همسایه‌ها، رابطه دوستانه بود، کسی جرات نداشت ایران را تهدید کند Pachucon.

حالا هسته‌ای رفته، اقتصاد رفته، تحریم‌ها دو برابر شده ولی مخالفین ما همه باهمند و متحد!

ما را مسخره می‌کردند ولی حالا آمده‌اند سر کار و این محصول کارشان است. برای هم نوشابه باز می‌کنند و به همدیگر جایزه می‌دهند!

افزایش قاچاق و طرح شبنم

یک طرح درست شد به نام طرح شبنم. گفتیم تمام کالاها باید کددار بشود. کُلی زحمت کشیده شد، رفتیم با کشورهایی که به ما صادر می‌کنند توافق کردیم Quantum physics download. هر کالایی که تولید و یا وارد می‌شود یک کد اختصاصی داشته باشد. ریشه قاچاق کنده می‌شد.

تا آمدند، گفتند این طرح تعطیل!

بعد دائماً در تلویزیون داد می‌زنند که سالی ۳۰-۲۰ میلیارد دلار قاچاق شده، ما نمی‌توانیم کار کنیم! خب طرح را چرا خواباندی!؟

 

مسکن مهر و افزایش قیمت مسکن

چرا یک عده با هر طرحی که به عزت و رفاه مردم می‌انجامد مخالف هستند؟ به من گفته‌اند البته 수치지형도 다운로드! گفته‌اند اگر این‌طوری وضع مردم خوب شود، دیگر ما را قبول نمی‌کنند!

آقا؛ هزار سال شما و ما را قبول نکنند، ما فدای یک روز عزت ملت ایرانیم. این ملت باید عزیز باشد.

برخی تازگی‌ها پیدایشان شده و می‌گویند این طرح‌ها چون طرح‌های فلانی است، اجرا نمی‌کنیم!

آنقدر علیه این طرح‌ها حرف زدند که حالا دیگر روی‌شان نمی‌شود که آنها را اجرا کنند. می‌گویند اگر اجرا کنیم، می‌گویند طرح فلانی است.

آقا من نوکر ملتم، ادعایی که ندارم nominator form. شما طرح‌های خوب را برای ملت اجرا کنید و در اختیار ملت قرار دهید، مشکلات ملت را حل کنید، به خدا من از شما تشکر می‌کنم، ملت از شما تشکر خواهد کرد.

آخر این چه تعصبی است که حالا چون مال آنهاست، ما اجرا نمی‌کنیم!

۶ سال مسکن مهر را می‌خوابانیم، قیمت مسکن ۴ برابر می‌شود! عزیز من خب تمامش کن یا بهترش را اجرا کن. شما مردم را پولدار و مرفه کنید من می‌آیم در دفتر شما و آبدارچی شما می‌شوم، کار کنید برای ملت os x 10.9 다운로드.

 

انتقاد از مدیریت دولت دوازدهم و توافق برجام

امروز متاسفانه به دلیل ضعف‌های مدیران ارشد، دشمنان ما برای درهم شکستن ملت امیدوار شدند.

به دشمنان می‌گویم که ملت ایران خودش می‌تواند مشکلاتش را حل کند. ما به دنبال دوستی و همکاری با همه ملت‌ها هستیم. آزادی، رفاه و عدالت را برای همه می‌خواهیم. ما قصد تجاوز به منافع هیچ‌کس را نداریم اما با تمام وجود از موجودیت و هویت و استقلال خودمان دفاع می‌کنیم 슈퍼 핫 다운로드.

به آنها توصیه می‌کنم که راه دوستی با ملت را در پیش بگیرید، این به نفع شماست. نباید از ضعف مدیران کشور سوءاستفاده کنید و تلافی آن را سر ملت دربیاورید و ملت را تحت فشار قرار دهید. ملت ما تمام این رفتارها را در حافظه‌اش ثبت می‌کند و بزودی با تغییر شرایط، در مناسبات خود این‌ها را لحاظ خواهد کرد.

تصور نکنید که یک مشت ضعیف گیر آورده‌اید و می‌توانید پدر ملت را دربیاورید، نخیر Eswatch! این‌ها ثبت می‌شود و این شرایط بزودی عوض خواهد شد ان‌شاءالله.

دنیا بداند؛ اگر در شرایط تحریم و فشار، یک قراردادی هم به بعضی‌ها تحمیل کنند، این قرارداد از نظر حقوقی، فاقد اعتبار است و ملت آن را به رسمیت نمی‌شناسد.

دعوت به وحدت، همدلی و تلاش برای اصلاح

عزیزان من؛ امروز، روز وحدت و همدلی است، روز مساعدت به همدیگر است. اگر مقامات کشور به فکر مردم نیستند، ما خودمان به فکر خودمان باشیم، با هم متحد، یک‌دل، خواهان اصلاح اوضاع کشور باشیم، خواهان برپایی عدالت باشیم، برای اصلاح امور تلاش کنیم.

دشمن امروز می‌خواهد ما را مأیوس کند. بدانیم که اگر خدای نکرده یأس آمد، دیگر چیزی وجود ندارد، آینده‌ای وجود ندارد 유비트 플러스 다운로드.

ما یک ملت بزرگیم، با فرهنگی متعالی، ثروت بی‌پایان خدادادی، جوانان باهوش، کاری و دلسوز، هرگز نباید مأیوس شویم.

 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب