۱۰:۵۵:۴۰ - سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸
منبع آگاه پلیس: لیدا کاوه تعادل ذهنی ندارد و دروغ می‌گوید!
ماجرای گم شدن دختر جوان پیچیده شده؛ “لیدا کاوه دروغ می‌گوید” این جمله را امروز یک منبع اگاه پلیس گفت. در حال حاضر نیز این زن در پلیس آگاهی است تا بررسی‌ها و تحقیقات بیشتر درباره چرایی مفقودی‌اش انجام شود، اما تاکنون کسی در این زمینه دستگیر نشده است. اقلیم زاگرس به نقل از فرارو:  […]

ماجرای گم شدن دختر جوان پیچیده شده؛ “لیدا کاوه دروغ می‌گوید” این جمله را امروز یک منبع اگاه پلیس گفت. در حال حاضر نیز این زن در پلیس آگاهی است تا بررسی‌ها و تحقیقات بیشتر درباره چرایی مفقودی‌اش انجام شود، اما تاکنون کسی در این زمینه دستگیر نشده است.منبع آگاه پلیس: لیدا کاوه تعادل ذهنی ندارد و دروغ می‌گوید!

اقلیم زاگرس به نقل از فرارو:  ماجرای گم شدن دختر جوان پیچیده شده؛ “لیدا کاوه دروغ می‌گوید” این جمله را امروز یک منبع اگاه پلیس گفت text cube. در حال حاضر نیز این زن در پلیس آگاهی است تا بررسی‌ها و تحقیقات بیشتر درباره چرایی مفقودی‌اش انجام شود، اما تاکنون کسی در این زمینه دستگیر نشده است.

 لیدا کاوه دروغ می‌گوید. این جمله ماجرای گم شدن دختر جوان را پیچیده تر کرده است.” یک منبع آگاه در پلیس می‌گوید: تحقیقات از این دختر نشان داده که بنا به دلایلی تعادل ذهنی ندارد و بر اثر توهم بیانات متناقضی را ارائه می‌دهد Download the benchmark. این پرونده به هیچ عنوان امنیتی نبوده؛ آدم ربایی نیست و اظهارات این دختر تاکنون اساسی بر حقیقت نداشته است.

 لیدا کاوه لی که گم شدن ۹ روزه اش در تهران جنجال ساز شده بود بعد از پیدا شدن ادعا‌هایی کرده است که حقیقت ندارد. پلیس به این نتیجه رسیده دختر جوان نه تنها ربوده نشده بود بلکه داستانسرایی هایش بخاطر برخی از راز‌های خصوصی اش است و پرونده این دختر برای پلیس کاملا شفاف است او ربوده نشده و گمشدنش نیز امنیتی نبوده است outlook address book.

واکنش وزارت بهداشت به ادعای لیدا کاوه: “پیوند قلب” در خانه ممکن نیست

‌رییس مرکز مدیریت پیوند و بیماری‌های وزارت بهداشت: انجام کار حساسی چون پیوند عضو در خانه از نظر علمی به هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست. وزارت بهداشت با وجود همه زیرساخت‌هایش، با مشکلات بسیار متعددی مواجه است. حال چگونه ممکن است در یک خانه، عملی به این پیچیدگی صورت گیرد؟ طرح و انتشار چنین خبر نپخته‌ای جای تعجب دارد.

واکنش پلیس به شایعاتی درباره «لیدا کاوه»/ ربایش و پیوند قلب صحت ندارد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در واکنش به انتشار مطالبی در فضای مجازی در خصوص ربایش لیدا کاوه، توضیحاتی ارائه کرد 간츠 영화 다운로드.

سرگرد علی صباحی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین وضعیت پرونده مفقودی لیدا کاوه و انتشار مطالبی جدید در فضای مجازی مبنی بر دلیل ربایش این فرد برای پیوند قلب، اظهار داشت: همان‌طور که سردار رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت اعلام کردند در پرونده لیدا کاوه بحث ربایش مطرح نیست.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت تصریح کرد: مأموران پلیس آگاهی هم اینک در حال بررسی و انجام تحقیقات در خصوص چرایی مفقودی چند روزه این فرد هستند.

گفتنی است، لیدا کاوه هفته گذشته در محدوده شهرک غرب مفقود و دو شب پیش در همان محدوده که مفقودی‌اش اعلام شده بود در حالی که شرایط روحی مناسبی هم نداشت، پیدا شد New West Organic 6 3.

از روز گذشته نیز اظهاراتی در خصوص لیدا کاوه در فضای مجازی منتشر شده است مبنی بر اینکه وی را دزدیده بودند تا قلبش را به فرد دیگری پیوند بزنند.


منبع آگاه پلیس: لیدا کاوه تعادل ذهنی ندارد و دروغ می‌گوید!

آنچه گذشت؛ سیر تا پیاز ماجرای گم شدن لیدا کاوه لی

جمعه -۳۱ خرداد ماه – خبری مبنی بر گم شدن دختر ورزشکاری به نام لیدا کاوه لی در فضای مجازی منتشر شد. خبری که خیلی زود در صفحات مختلف کاربران اینستاگرامی و توئیتری انتشار یافت که مضموم آن طلب کمک خانواده این دختر از هموطنان برای یافتن او بود Download the cell phone hack tool.

خواهر لیدا کاوه لی در خصوص چگونگی ناپدید شدن این دختر بیان داشت: لیدا خبر داد که تلفن همراهش شارژ ندارد و در حال خاموش شدن است و از من خواست نگران نباشم. چند ساعت بعد وقتی به خانه آمدم هنوز لیدا نیامده بود. صبر کردم، ولی باز به خانه نیامد.

بی خبر ماندن خانواده لیداکاوه لی از وی روز‌ها به طول انجامید و خبر ناپدید شدن او، چون موجی در فضای مجازی و صفحات مجازی به حرکت در آمد و همه جامعه را نگران وضعیت سلامت و حیات این دختر کرد تا اینکه در نهایت در همان منطقه‌ای که گم شده بود پیدا شد Excel icon. حال جسمی مناسبی نداشت و بلافاصله به مرکز درمانی انتقال یافت.

فرمانده پلیس تهران چه گفت؟

سردار حسین رحیمی ساعاتی پس از پیدا شدن این دختر در خصوص این پرونده چنین اظهار نظر کرد: زنی به‌نام لیدا کاوه که هفته گذشته اعلام شد مفقود شده و صبح امروز نیز خبر یافتنش در فضای مجازی منتشر شد گفت: هفته گذشته و درپی اعلام‌مفقودی زنی به نام لیدا کاوه رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تیم‌هایی ویژه رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند تا اینکه سرانجام شب گذشته این زن در حالی که شرایط روحی مناسبی هم نداشت در محدوده شهرک غرب یعنی همان منطقه‌ای که مفقودی‌اش اعلام شده بود کشف شد.

رحیمی ادامه داد: با توجه به شرایط روحی که این زن داشت وی به بیمارستان منتقل شد که با معاینات انجام شده اعلام کردند مشکلی در این زمینه وجود ندارد 캔뮤직 다운로드.

رییس پلیس پایتخت افزود: در حال حاضر نیز این زن در پلیس آگاهی است تا بررسی‌ها و تحقیقات بیشتر درباره چرایی مفقودی‌اش انجام شود، اما تاکنون کسی در این زمینه دستگیر نشده است.

لیدا کاوه لی چه می‌گوید؟

گفتنی است؛ لیدا کاوه لی در اظهارات اولیه خود بعد از پیدا شدن مدعی شده است: سوار خودرو مسافر کش شخصی شده بودم تا به خانه برگردم. ناگهان سر مرا به زیر کشیدند و به محلی نامعلوم بردند. چند روز نیمه بیهوش بودم.

وی ادعا داشت: می‌خواستند قلبم را بدزدند؛ اما پس از آزمایشات وقتی فهمیدند قلبم به درد پیوند خوردن به فردی که مدنظرشان بود نمی‌خورد رهایم کردند 유플러스박스 다운로드.

نتیجه تحقیقات پلیسی از لیدا کاوه لی

صبح امروز – ۱۰ تیرماه -یک منبع آگاه پلیسی در پلیس جنایی تهران در گفتگو با برنا در خصوص نحوه ربوده شدن و ابعاد این پرونده گفت: ماجرای ناپدید لیدا کاوه لی به هیچ عنوان آدم ربایی نیست. اظهارات این دختر در خصوص نحوه ربوده شدن و قصدی که از دزدی شدن خود بیان می‌کند حقیقت ندارد.

وی تاکید کرد: تحقیقات از این دختر نشان داده که بنا به دلایلی تعادل ذهنی ندارد و بر اثر توهم بیانات متناقضی را ارائه می‌دهد Patapong.

این منبع آگاه تاکید داشت: این پرونده به هیچ عنوان امنیتی نبوده؛ آدم ربایی نیست و اظهارات این دختر تاکنون اساسی بر حقیقت نداشته است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب