۱۵:۳۳:۰۵ - یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
معرفی دو کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد
در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ حجت‌الاسلام سید محمد موحد و در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نادر منتظریان  به عنوان کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان معرفی شده‌اند Download 1gram player.     اقلیم زاگرس به نقل از فارس: دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از معرفی دو کاندیدای شورای ائتلاف […]

در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ حجت‌الاسلام سید محمد موحد و در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نادر منتظریان  به عنوان کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان معرفی شده‌اند Download 1gram player.معرفی دو کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از فارس: دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از معرفی دو کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان خبر داد 가사수작 다운로드.

خلیفه خلقی‌پور با اشاره به گزینش و انتخاب کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون تکلیف دو حوزه انتخابیه استان جهت معرفی کاندیداهای این جریان مشخص شده است YouTube mp4 high definition download.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان افزود: در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ حجت‌الاسلام سید محمد موحد و در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا نادر منتظریان معرفی شده‌اند Nexon Hit.

وی به سرنوشت معرفی کاندیدای حوزه انتخابیه گچساران و باشت اشاره کرد و گفت: کاندیدای این جریان در حوزه انتخابیه باشت و گچساران به زودی معرفی می‌شوند Tetris.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب