۲۳:۰۹:۴۳ - پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸
مسن‌ترین بازنشسته تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ۱۰۵ سال سن دارد.
پیرو بیژنی اصل با ۱۰۵ سال سن به عنوان مسن ترین بازنشسته زیرپوشش تامین اجتماعی این استان است. بیژنی اصل متولد سال ۱۲۹۳ شمسی است که در سال ۸۳ بازنشسته شده است 휴직계 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیرو بیژنی اصل با ۱۰۵ سال سن به عنوان […]

پیرو بیژنی اصل با ۱۰۵ سال سن به عنوان مسن ترین بازنشسته زیرپوشش تامین اجتماعی این استان است. بیژنی اصل متولد سال ۱۲۹۳ شمسی است که در سال ۸۳ بازنشسته شده است 휴직계 다운로드.



مسن‌ترین بازنشسته تامین اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد ۱۰۵ سال سن دارد

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیرو بیژنی اصل با ۱۰۵ سال سن به عنوان مسن ترین بازنشسته زیرپوشش تامین اجتماعی این استان است 디모 풀버전 다운로드.

عباس نورمحمدی روز پنجشنبه در ایین تجلیل از این بازنشسته در دهدشت اظهارداشت: بیژنی اصل متولد سال ۱۲۹۳ شمسی است که در سال ۸۳ بازنشسته شده است 분노의 질주 무료 다운로드.

وی بیان کرد: این پیرمرد  بعد از ۱۲ سال کار و تلاش در صنف نانوایی بازنشسته شد 스타크래프트۲ 디지털 다운로드.

نورمحمدی با اشاره به اینکه حرمت و تکریم سالمندان در استان کهگیلویه وبویراحمد همیشه مورد توجه بوده است افزود: سرمایه اجتماعی هر جامعه‌ سالمندان هستند swing browser.

وی تعداد مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد را بیش از ۱۱ هزار خانوار ذکر کرد 포장마차 mp3 다운로드.
نورمحمدی گفت: ۷۱ هزار و ۴۲۶ نفر بیمه شدگان اجباری، ۲۴ هزار و ۳۰۰ نفر بیمه شدگان اختیاری، یک هزارو ۳۹۴ نفر قالیبافان، ۱۲ هزار نفر کارگر ساختمانی و یکهزارو ۴۴ نفر بیمه شده توافقی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند 열린고딕 다운로드.
وی تعهدات این سازمان را شامل مستمری‌های بازنشستگی، از کار افتادگی، بازماندگان، مقرری بیمه بیکاری، کمک هزینه ازدواج، غرامت دستمزد ایام بیماری و بارداری و کمک هزینه وسایل کمک پزشکی اعلام کرد 테라리아 최신버전 다운로드.

نورمحمدی بیان کرد: بیش از ۴۳ درصد جمعیت حدود ۷۱۳ هزار و ۵۲ نفر این استان معادل ۳۲۰ هزار نفر زیر پوشش تأمین اجتماعی استان بوده و از خدمات و حمایت‌های آن برخوردارند Monkey Battle Download.

به مناسبت ۹ مهر روز جهانی سالمندان “پیرو بیژنی اصل” از سوی مدیرکل تامین اجتماعی و رئیس تامین اجتماعی دهدشت  طی آینی با اهدا لوح سپاس به عنوان مسن‌ترین بازنشسته‌ استان مورد تجلیل قرار گرفت Download Captain Marvel Replay.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب