۸:۴۸:۵۷ - یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
 مسعود مولوی مدیر کانال جعبه سیاه کشته شد؟
پلیس ترکیه در عین حال اعلام کرد، عامل قتل مولوی هنوز بازداشت نشده است 인텔 그래픽 드라이버 다운로드. گفته می‌شود مسعود مولوی، قبلا سوابق فعالیت اطلاعاتی و امنیتی در ایران داشته است.   اقلیم زاگرس به نقل از فرارو:  یک ایرانی به نام مسعود .م پنج روز پیش در مرکز استانبول کشته شده است؛ برخی ایرانیان […]

پلیس ترکیه در عین حال اعلام کرد، عامل قتل مولوی هنوز بازداشت نشده است 인텔 그래픽 드라이버 다운로드. گفته می‌شود مسعود مولوی، قبلا سوابق فعالیت اطلاعاتی و امنیتی در ایران داشته است. 

اقلیم زاگرس به نقل از فرارو:  یک ایرانی به نام مسعود .م پنج روز پیش در مرکز استانبول کشته شده است؛ برخی ایرانیان می‌گویند او مسعود مولوی ادمین کانال جعبه سیاه است 테더링 앱 다운로드.

منابع خبری در ترکیه به نقل از پلیس این کشور گزارش دادند که یک ایرانی به نام مسعود .م پنج روز پیش در مرکز استانبول کشته شده است؛ برخی ایرانیان می‌گویند او مسعود مولوی ادمین کانال جعبه سیاه است Download Balloon Defense5.

پلیس ترکیه در عین حال اعلام کرد، عامل قتل مولوی هنوز بازداشت نشده است. گفته می‌شود مسعود مولوی، قبلا سوابق فعالیت اطلاعاتی و امنیتی در ایران داشته است.

مسعود مولوی جعبه سیاه کشته شد؟

به نوشته‌ی رسانه های ترکی مقتول به همراه یک خانم در ساعت ۲۱:۴۵ جمعه ۲۴ آبان در حال قدم زدن در خیابانی در محله‌ی شیشلی بوده که توسط فردی ناشناس با اسلحه از پشت مورد ضربه قرار می‌گیرد؛ اتفاقی که توسط دوربین در خیابان ضبط شده است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب