۲۱:۲۴:۱۴ - دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
مزایای ۴ روز کاری در هفته برای مایکروسافت
در ماه اوت به کارمندان شرکت مایکروسافت در ژاپن اجازه داده شد تا جمعه سرکار حاضر نشود 폴아웃۲ 다운로드. طبق نتایج این آزمایش، ۹۲ درصد از آنها اظهار داشتند که از برنامه جدید راضی هستند. در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته، بهره وری آنها نیز ۴۰ درصد افزایش یافته است msxml3 dll.   اقلیم […]

در ماه اوت به کارمندان شرکت مایکروسافت در ژاپن اجازه داده شد تا جمعه سرکار حاضر نشود 폴아웃۲ 다운로드. طبق نتایج این آزمایش، ۹۲ درصد از آنها اظهار داشتند که از برنامه جدید راضی هستند. در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته، بهره وری آنها نیز ۴۰ درصد افزایش یافته است msxml3 dll.Image result for マイクロソフト"

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  در ژاپن بهره وری کارمندان مایکروسافت پس از تبدیل هفته کاری از پنچ روز به چهار، به میزان قابل توجهی افزایش یافت Download the Benoit Director's Edition.

 در ژاپن بهره وری کارمندان مایکروسافت پس از تبدیل هفته کاری از پنچ روز به چهار، به میزان قابل توجهی افزایش یافت 스텝업 올인 다운로드.

در ماه اوت به کارمندان شرکت مایکروسافت در ژاپن اجازه داده شد تا جمعه سرکار حاضر نشود Zealot 545. طبق نتایج این آزمایش، ۹۲ درصد از آنها اظهار داشتند که از برنامه جدید راضی هستند new song. در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته، بهره وری آنها نیز ۴۰ درصد افزایش یافته است KingTalk Android.

برخی از کارمندان مایکروسافت وقت کمتری را به جلسات و ملاقات های حضوری گذراندند و بیشتر اوقات با استفاده از چت های آنلاین تماس را انجام دادند pl sql developer 다운로드. این شرکت همچنین مصرف انرژی و کاغذ را کاهش داده است Download the Danang map.

در روسیه نیز پیشنهادی برای کم کردن روز کاری در هفته داده شده بود easeus partition master. نخستین بار در اوایل ماه ژوئن، دمیتری مدودف، نخست وزیر روسیه به این موضوع اشاره کرد و خاطرنشان کرد: هفته با چهار روز کاری می تواند با افزایش بهره وری نیروی کار همراه باشد. این ایده توسط فدراسیون اتحادیه های کارگری مستقل پشتیبانی شد. در ماه اکتبر نیز وزارت کار و امور اجتماعی روسی گزارشی از معرفی یک هفته کاری چهار روزه را به دولت آماده و ارسال کرد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب