۱۳:۳۱:۳۳ - سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور برکنار شد!
سید میعاد صالحی مدیرعامل ۳۷ ساله صندوق بازنشستگی کشوری بعد از چهار ماه فعالیت در صندوق بازنشستگی امروز از سمت خود برکنار شد. گفته می شود برکناری صالحی با دستور رئیس جمهور انجام شده است 개그콘서트 달인 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از مهر:   سید میعاد صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برکنار شد Play Home […]

سید میعاد صالحی مدیرعامل ۳۷ ساله صندوق بازنشستگی کشوری بعد از چهار ماه فعالیت در صندوق بازنشستگی امروز از سمت خود برکنار شد. گفته می شود برکناری صالحی با دستور رئیس جمهور انجام شده است 개그콘서트 달인 다운로드.مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور برکنار شد

 

اقلیم زاگرس به نقل از مهر:   سید میعاد صالحی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برکنار شد Play Home Download.

سید میعاد صالحی مدیرعامل ۳۷ ساله صندوق بازنشستگی کشوری بعد از چهار ماه فعالیت در صندوق بازنشستگی امروز از سمت خود برکنار شد 어도비 본고딕 다운로드.

گفته می شود برکناری صالحی با دستور رئیس جمهور انجام شده است 먼나라 이웃 나라 다운로드.

خبرنگار کسب اطلاع کرده که ایزدی رئیس هیئت مدیره به عنوان سرپرست، جایگزین وی شده و مراسم تودیع و معارفه به زودی برگزار خواهد شد Garden of Stars.

صالحی در آخرین توئیت خود نوشته بود:  «هرچه امور صندوق بازنشستگی را شفاف‌تر می کنیم، فشارها و تخریب‌ها نیز بیشتر می‌شود 바이두 클라우드 bt 다운로드. گام مهم بعدی، انتشار جزییات پرونده‌ها و پروژه‌های چندصد و چند هزار میلیارد تومانی است»

این در حالی است که در ماه گذشته سازمان بازرسی انتصاب میعاد صالحی را غیرقانونی اعلام کرده و خواستار برکناری وی شده بود Freddy's Pizzeria3.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب