۱۱:۰۸:۴۴ - چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
محکومیت سنگین قاچاقچیان بیت‌ کوین در گچساران
با گزارش پلیس آگاهی در مورد کشف ۲۰ دستگاه بیت‌ کوین (استخراج ارز) و ۴۰ دستگاه پاور خارجی در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز گچساران ارسال شد 안드로이드 아두이노 다운로드. متهمین به ضبط کالا به نفع دولت و پرداخت سه میلیارد و هفتصد میلیون ریال جزای نقدی در […]

با گزارش پلیس آگاهی در مورد کشف ۲۰ دستگاه بیت‌ کوین (استخراج ارز) و ۴۰ دستگاه پاور خارجی در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز گچساران ارسال شد 안드로이드 아두이노 다운로드. متهمین به ضبط کالا به نفع دولت و پرداخت سه میلیارد و هفتصد میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند Seven Land.کشف ۲۰ ‌دستگاه استخراج ارز در کهگیلویه و بویراحمد

 

اقلیم زاگرس به نقل از مهر:   مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۲۰ ‌دستگاه استخراج ارز در استان و جریمه قاچاقچیان خبر داد Korean songs.

براتعلی صالحی در گفت و گو با خبرنگاران از محکومیت سه میلیارد و هفتصد میلیونی قاچاقچیان بیت‌ کوین (استخراج ارز) در شهرستان گچساران خبر داد Iron blood boys download.

صالحی با اشاره به جزئیات این کشفیات، عنوان کرد: با گزارش پلیس آگاهی در مورد کشف ۲۰ دستگاه بیت کوین (استخراج ارز) و ۴۰ دستگاه پاور خارجی در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز گچساران ارسال شد 옷입히기 다운로드.

صالحی تصریح کرد: با ارجاع پرونده به شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز گچساران و پس از بررسی و استعلامات لازم و محرز شدن تخلف، متهمین به ضبط کالا به نفع دولت و پرداخت سه میلیارد و هفتصد میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب