۲۲:۱۲:۴۶ - جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
محرومیت در قلب صنعت نفت خوزستان/ غیزانیه هنوز ‌آب، جاده، مدرسه و بهداشت مناسب‌ ندارد+ تصاویر
 بخش غیزانیه در ۳۰ کیلومتری کلانشهر اهواز محل استقرار بزرگ‌ترین شرکت‌های نفتی کشور (کریت کمپ) است که با وجود داشتن ۶۰۰ حلقه چاه نفت اما همچنان از محرومیت رنج می‌برد .net framework. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   بخش غیزانیه در ۳۰ کیلومتری کلانشهر اهواز محل استقرار بزرگ‌ترین شرکت‌های نفتی کشور (کریت کمپ) است که […]

 بخش غیزانیه در ۳۰ کیلومتری کلانشهر اهواز محل استقرار بزرگ‌ترین شرکت‌های نفتی کشور (کریت کمپ) است که با وجود داشتن ۶۰۰ حلقه چاه نفت اما همچنان از محرومیت رنج می‌برد .net framework.محرومیت در قلب صنعت نفت خوزستان؛ مردم ‌غیزانیه هنوز ‌"آب، جاده، مدرسه و بهداشت مناسب‌" ندارند+ تصاویر

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   بخش غیزانیه در ۳۰ کیلومتری کلانشهر اهواز محل استقرار بزرگ‌ترین شرکت‌های نفتی کشور (کریت کمپ) است که با وجود داشتن ۶۰۰ حلقه چاه نفت اما همچنان از محرومیت رنج می‌برد 퇴마 무녀굴 다운로드.

قلب صنعت نفت خوزستان با ۶۰۰ چاه نفت همچنان از محرومیت رنج می‌برد Jurassic World Fallon Kingdom for free. بخش غیزانیه در ۳۰ کیلومتری کلانشهر اهواز محل استقرار بزرگ ترین شرکت های نفتی کشور (کریت کمپ) است که روزانه دست کم ۲ میلیون بشکه نفت تولید می‌کند recreation room fortress.

در نیم قرن گذشته ارمغان طلای سیاه برای غیزانیه جز آلودگی آب و هوا و خاک، بی آبی، نابودی کشاورزی و مهاجرت روستائیان نبوده است 꿈꾸는 마리 다운로드. در حالی که بیش از ۸۰ روستای این بخش هنوز هم آب و جاده و مدرسه و بهداشت مناسبی ندارند و در حال حاضر بخش غیزانیه بحرانی‌ترین کانون گرد و غبار خوزستان را نیز در خود جای داده است 윈도우 ۷ 무비 메이커 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب