۱۳:۵۱:۴۱ - یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸
مبلغ ربوده شده از خانه نماینده مجلس ایران ۲۵۰ هزار یورو بوده، نه ۲۰۰ هزار دلار
یک منبع آگاه عنوان کرد که مبلغ ربوده از خانه این نماینده ۲۰۰ هزار دلار نبوده، بلکه ۲۵۰ هزار یورو بوده و این شخص یکی از نمایندگان حوزه انتحابیه استان آذربایجان غربی است twitter live.   اقلیم زاگرس به نقل از ایلنا:  یک منبع آگاه گفت: مبلغ ربوده از خانه یکی از نماینده‌های مجلس ۲۰۰ هزار […]

یک منبع آگاه عنوان کرد که مبلغ ربوده از خانه این نماینده ۲۰۰ هزار دلار نبوده، بلکه ۲۵۰ هزار یورو بوده و این شخص یکی از نمایندگان حوزه انتحابیه استان آذربایجان غربی است twitter live.Related image

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایلنا:  یک منبع آگاه گفت: مبلغ ربوده از خانه یکی از نماینده‌های مجلس ۲۰۰ هزار دلار نبوده، بلکه ۲۵۰ هزار یورو بوده است Minecraft 0 12 1 apk.

 روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه مبلغ ۴۰۰ میلیون  وجه نقد و ۲۰۰ هزار دلار از منزل یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سرقت رفته است 할로윈 호박 다운로드.

یک منبع آگاه عنوان کرد که مبلغ ربوده از خانه این نماینده ۲۰۰ هزار دلار نبوده، بلکه ۲۵۰ هزار یورو بوده و این شخص یکی از نمایندگان حوزه انتحابیه استان آذربایجان غربی است Prezi file download.


 سارقان با دستبرد به منزل شخصی یک نماینده مجلس اموال و دارایی وی را به سرقت برده اند که خود آن قابل تامل است 코카콜라 다운로드.

این نماینده مردم!! مبلغ ۴۰۰میلیون وجه نقد و ۲۰۰هزاردلار را درمنزلش نگهداری می‌کرده است که اکنون طعمه ی سارقین شده است 젝스키스 다운로드.

به نظر می‌رسد نگهداری چنین وجوهی آن هم در یک منزل مسکونی، سوال برانگیز است 통장인감계 다운로드.

این شخص، نماینده مردم یک شهرستان کوچک و بسیار دور از پایتخت است که در منطقه مرفه نشین شهرک غرب سکونت دارد 스프링 첨부 파일 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب