۱۰:۴۶:۲۷ - جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
ماجرای گم شدن سکوی دریایی پارس جنوبی/ به من می‌گویند درباره نفت صحبت نکن!
یک جکت از سوی شرکت نام پتروپارس جکتی در فاز ۱۱ پارس جنوبی نصب شده و به دنبال آغاز انجام کارهای تخصصی در این فاز بود که بعد از حضور شرکت توتال این جکت به این شرکت فرانسوی داده شده و بعد از آن هم این جکت برداشته و این سکوی چند هزار تنی که […]

یک جکت از سوی شرکت نام پتروپارس جکتی در فاز ۱۱ پارس جنوبی نصب شده و به دنبال آغاز انجام کارهای تخصصی در این فاز بود که بعد از حضور شرکت توتال این جکت به این شرکت فرانسوی داده شده و بعد از آن هم این جکت برداشته و این سکوی چند هزار تنی که در دریا نصب شده بود را از آنجا جدا کردند که البته این اقدام امری بی‌سابقه بود 정보처리기사 필기 기출문제 다운로드. جابجایی و خارج‌سازی این جکت و سکو باید مشخص شود به چه دلیلی بوده و به کجا رفته است.Image result for ‫سکوی نفتی پارس‬‎

 

اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفت:  عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: به من می‌گویند درباره نفت صحبت نکن 피규어로빅스 다운로드.

 هدایت‌الله خادمی نماینده ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت شکایت زنگنه از وی و تشکیل جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در این باره گفت: ۳۰ سال است که در صنایع بالادستی اکتشاف، حفاری در خلیج فارس، دریای خزر و ترکمنستان در مناطق جنوبی و خشکی کشور فعالیت کرده‌ام و به خوبی با این حوزه آشنا هستم؛ البته در طول این سال‌ها در قامت کارشناس مدیر و مدیرعامل حضور داشتم و حتی زمانی که مدیرعامل یکی از این شرکت‌ها بودم به عنوان سودده‌ترین شرکت خاورمیانه و شفاف‌ترین شرکت در ایران با استمرار چنین وضعیتی در طول ۵ سال موفقیت‌هایی را کسب کردم 이누야샤 모바일 다운로드.

نماینده ایذه و باغملک در مجلس تصریح کرد: یک جکت از سوی شرکت نام پتروپارس جکتی در فاز ۱۱ پارس جنوبی نصب شده و به دنبال آغاز انجام کارهای تخصصی در این فاز بود که البته بعد از حضور شرکت توتال این جکت به این شرکت فرانسوی داده شده و بعد از آن هم این جکت برداشته و این سکوی چند هزار تنی که در دریا نصب شده بود را از آنجا جدا کردند که البته این اقدام امری بی‌سابقه بود؛ چراکه این سکو فولادی بوده و عملا بعد از این جابجایی کارکرد نداشته و به آهن قراضه تبدیل شده است bve5 노선.

خادمی خاطرنشان کرد: جابجایی و خارج‌سازی این جکت و سکو باید مشخص شود به چه دلیلی بوده و به کجا رفته است، در حالی که دیگر امکان استفاده از آن وجود ندارد و عملا با خارج‌سازی این جکت آسیب اساسی به آن وارد شده است 소니 코리아 다운로드.

Related image

وی خاطرنشان کرد: به دلیل این اظهارنظر که در مصاحبه‌های مختلف به عنوان نماینده مردم در مجلس داشتم، زنگنه وزیر نفت از من شکایت کرده بود و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان هم برای بررسی این موضوع از کمیسیون انرژی کمک خواست تا نظر تخصصی در این باره اعلام شود Download Assassination Replay.

نماینده ایذه و باغملک در مجلس گفت: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اعلام کرد که کمیسیون انرژی توضیح شفافی را به این هیات نداده است در حالی که باید این نظر از کمیسیون انرژی اخذ می‌شد God of War 3.

خادمی افزود: جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با حضور آقای پزشکیان برگزار شد و او به من اعلام کرد که چرا این حرف‌ها را درباره جکت زده‌ای؟ که من به وی پاسخ دادم به عنوان نماینده مردم در مجلس باید از حقوق آنها دفاع کرده و بر اساس وظیفه قانونی‌ام در این باره سوال کرده و خواستار تعیین تکلیف حق و حقوق مردم شده‌ام Lisa The Paynepool.

وی افزود: نایب رئیس مجلس به من اعلام کرد که باید جلسه‌ای بین بنده و آقای زنگنه برگزار شده و با یکدیگر صحبت کرده تا مدارک موجود در این باره به یکدیگر ارائه شده و توضیحاتی از دو طرف شنیده شود، در حالی که به یکباره آقای جمالی نوبندگانی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اعلام کرد که اظهارات بنده خارج از وظایف نمایندگی است؛ گویا نمایندگان باید درباره نخود و لوبیا حرف بزنند 영화좋아 다운로드.

نماینده ایذه و باغملک در مجلس گفت: من عضو کمیسیون انرژی مجلس هستم و مدیرعامل شرکت‌های مختلف نفتی بودم و تخصص اصلی‌ام در این باره است و بارها در داخل و خارج از کشور در پروژه‌های مختلف فعالیت داشته‌ام Gunmetal download.

خادمی تصریح کرد: من به سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اعتراض کردم که چرا وقتی جلسه‌ای برگزار نشده است اظهاراتی مبنی بر ختم پیگیری این شکایت اعلام کرده‌اید؟ که وی به من پاسخ داد، این نظر آقای پزشکیان بوده و او تصمیم‌گیری کرده و بنده به عنوان سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان فقط خبر آن را قرائت کردم.

نماینده ایذه و باغملک در مجلس اظهار داشت: همه اقدامات هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برای بسته شدن پرونده شکایت آقای زنگنه از من برای این صورت گرفت که این موضوع به ضرر من تمام شود؛ چراکه آنها با اظهارنظر در این باره موضوع را به دادگاه ارجاع داده‌اند و اعلام کرده‌اند که این اظهارات خارج از وظایف نمایندگی بوده است.

خادمی خاطرنشان کرد: من ادله کافی و اسناد متقن برای ارائه به دادگاه و قوه قضائیه دارم و در آنجا هم مباحث دیگری را بیان خواهم کرد.

نماینده ایذه و باغملک در مجلس اظهار داشت: دولت نباید در واکنش به هر اظهار نظری بحث جناحی را به میان بکشد، ولی اینکه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اعلام می‌کند که اظهارات بنده به عنوان عضو کمیسیون انرژی در مورد جکت نفتی خارج از وظایف نمایندگی تشخیص داده شده، جای تعجب دارد.

خادمی افزود: کمیسیون انرژی مجلس تقریبا در ۳٫۵ سال اخیر کار خاصی را درباره نفت و گاز انجام نداده است در حالی که بنده به عنوان بخشی از وظایف نمایندگی‌ام در حوزه تخصصی نفت و گاز که بخشی از فعالیت‌های کمیسیون انرژی است ۳۸۰ مصاحبه با رسانه‌ها داشته‌ام.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب