۲۳:۳۷:۳۳ - سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸
ماجرای بازداشت رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور/ تکذیب بازداشت قاضی سراج
از شب گذشته اخباری مبنی بر بازداشت قاضی سراج رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور منتشر شد که البته این خبر از سوی منابع رسمی تأیید نشد WindowsServer 2012 r2.     اقلیم زاگرس به نقل از فارس: از شب گذشته اخباری مبنی بر بازداشت قاضی سراج رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور منتشر شد که […]

از شب گذشته اخباری مبنی بر بازداشت قاضی سراج رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور منتشر شد که البته این خبر از سوی منابع رسمی تأیید نشد WindowsServer 2012 r2. قاضی سراج: کوتوله‌های خرابکار به دنبال تخریب مسؤولان هستند

 

اقلیم زاگرس به نقل از فارس: از شب گذشته اخباری مبنی بر بازداشت قاضی سراج رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور منتشر شد که البته این خبر از سوی منابع رسمی تأیید نشد first subtitle to reach you.

در همین راستا نیز سردبیر خبرگزاری میزان (وابسته به قوه قضائیه) درباره شایعه بازداشت قاضی سراج واکنش نشان داد و آن را خبری جعلی خواند Download the car.

وی در توئیتر خود نوشت: «اخیرا مشاهده شده برخی سعی دارند اقدامات قوه قضاییه در برخورد با فساد و احقاق حقوق مردم، با اخبار جعلی تحت تاثیر قرار گیرد srt 매크로 다운로드.
آخرین مورد خبر جعلی دستگیری قاضی سراج بوده که از دیشب مانور بالایی هم روی این موضوع داده شده 파이썬 유튜브 동영상 다운로드. خبر دستگیری رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور کذب است و صحت ندارد».

تکذیب بازداشت رئیس سابق سازمان بازرسی کل کشور
 
این در حالی است که غیبت سراج در مراسم تودیع خود از سمت رئیس سازمان بازرسی کل کشور حاشیه‌ساز شده بود و غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه نیز از دلیل آن ابراز بی اطلاعی کرده بود Download the Bit app.

با این وجود، قاضی ناصر سراج بازداشت خود را شایعه دانست و در اولین اظهار نظر خود گفته است: عدم حضورش در مراسم تودیع به این دلیل بوده که مرخصی رفته و مشهد بوده است Download 1gram player.

 وی حکم مشاور رئیس قوه قضائیه را تأیید کرده و گفته است: من از قبل هم سمت مشاور را داشته ام و اکنون نیز هشت تا شغل دارم 가사수작 다운로드!

وی در گفت‌وگوی اختصاصی گفت: کوتوله‌های خرابکار داخلی می‌خواهند خود را مطرح کنند و در این راه می‌خواهند مسؤولان را تخریب کنند YouTube mp4 high definition download.

وی ادامه داد: برخی‌ها می‌خواهند امنیت روانی جامعه را نشانه روند و خطی است که مسؤولان را تخریب کرده و به دنبال این هستند که مردم را نسبت به نظام بدبین کنند Nexon Hit.

قاضی سراج گفت: همانگونه که می‌بینید اغلب، نیروهای انقلابی در تیررس تخریب این افراد قرار می گیرند چرا که آنها می‌خواهند خود را اینگونه مطرح کنند و نمی خواهند برای نظام کاری کنند.

وی با عادی خواندن شایعات این‌چنینی گفت: باید مسؤولان و مردم نسبت به این خرابکاری ها هوشیار باشند.

ناصر سراج همچنین در گفت‌وگویی تصویری بر عدم بازداشت شدن خود صحه گذاشت و در این گفت‌وگو به عنوان مشاور رئیس قوه قضائیه از معرفی ۲۴۵ نفر به دستگاه قضایی و هیأت‌های بدوی درباره سیل ابتدای سال خبر داد.

** شایعات پیرامون قاضی سراج با اتهاماتی مانند: جاسوسی برای یک کشور متخاصم، شرکت و اعمال نظر در پرونده های بزرگ اقتصادی و اختلاس، ارایه اطلاعات صندوق توسعه ملی و … همراه بوده است. 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب