۲۳:۱۹:۴۸ - دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
ماجرای استعفای محسن دلاویز چیست؟
محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت که استعفای خود را پیشتر به زنگنه تقدیم کرده بود ظاهرا با موافقت وزیر نفت از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار رفت 윈도우 엔터프라이즈 다운로드. اقلیم زاگرس به نقل از مردم‌سالاری‌آنلاین: شنیده‌ها حاکیست محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت استعفا داده است 커맨드 앤 컨커 제너럴 다운로드. […]

محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت که استعفای خود را پیشتر به زنگنه تقدیم کرده بود ظاهرا با موافقت وزیر نفت از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار رفت 윈도우 엔터프라이즈 다운로드.محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی درگفت‌و‌گو با «ایران»: سالی ...

اقلیم زاگرس به نقل از مردم‌سالاری‌آنلاین: شنیده‌ها حاکیست محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت استعفا داده است 커맨드 앤 컨커 제너럴 다운로드.

محسن دلاویز که از اردیبهشت سال ۹۷ با حکم بیژن زنگنه وزیر نفت به عنوان مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت انتخاب شده بود، پس از دو سال، امروز دوشنبه، استعفای خود را تقدیم زنگنه کرده است 후이즈좀비 다운로드.
دلاویز که در زمان مدیریت آقازاده بر سازمان انرژی اتمی، سخنگوی سازمان بود، مسوولیتهای دیگری را هم در دوره های مختلف بر عهده داشته است؛ از جمله مدتی مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد بود و از دی ماه ۹۳ به عنوان معاون صندوق بازنشستگی صنعت نفت و سپس در اسفند ۹۵ به عنوان مدیرعامل شرکت نفت خزر منصوب شد که توافق نفتی ایران و جمهوری آذربایجان که فروردین سال ۹۷ به امضای روسی جمهوری دو کشور رسید مهمترین دستاورد مدیریت دلاویز در نفت خزر بود 봄 풍경 다운로드.
پذیرش استعفای محسن دلاویز
محسن دلاویز مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت که استعفای خود را پیشتر به زنگنه تقدیم کرده بود ظاهرا با موافقت وزیر نفت از سمت مدیرعاملی این شرکت کنار رفت 윈도우۷ 서비스팩۲ 다운로드.
یک منبع آگاه با بیان اینکه این چندمین بار است که دلاویز از سمت خود استعفا داده است گفت : دلاویز چندین بار استعفای خود را تقدیم زنگنه کرده بود که هر بار از سوی وزیر نفت پذیرفته نمی شد، اما این بار از سوی زنگنه با استعفای وی موافقت شده است 전자정부프레임워크 ۳.۵.۱ 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب