۱۸:۵۸:۴۸ - دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
لاوروف: در مرز سوریه و اسرائیل فقط نیروهای ارتش سوریه مستقر شوند.
لاوروف، وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که در مرزهای جنوبی سوریه با اسرائیل و اردن باید فقط نیروهای دولتی سوریه مستقر شوند selenium 이미지 다운로드. به گفته لاوروف طبق مذاکرات پیشین مرزهای اسرائیل و سوریه منطقه عاری از درگیری اعلام شده بود 윈도우۱۰ 로그인 배경화면 다운로드.       اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله […]

لاوروف، وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که در مرزهای جنوبی سوریه با اسرائیل و اردن باید فقط نیروهای دولتی سوریه مستقر شوند selenium 이미지 다운로드. به گفته لاوروف طبق مذاکرات پیشین مرزهای اسرائیل و سوریه منطقه عاری از درگیری اعلام شده بود 윈도우۱۰ 로그인 배경화면 다운로드.   
default

 

اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:   لاوروف، وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که در مرزهای جنوبی سوریه با اسرائیل و اردن باید فقط نیروهای دولتی سوریه مستقر شوند meiryo ui. به گفته لاوروف طبق مذاکرات پیشین مرزهای اسرائیل و سوریه منطقه عاری از درگیری اعلام شده بود 서치 ۲۰۱۸ 다운로드.

به گزارش خبرگزاری “ریا نووستی” سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه روز دوشنبه (۲۸ می/۷ خرداد) اعلام کرد که در جنوب سوریه باید تنها نیروهای دولتی سوریه مستقر شوند Ubuntu Docker. وزیر خارجه روسیه این سخنان را در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با خوزه پاشکو، همتای موزامبیکی خود در مسکو بیان کرد Magic Bean.

لاوروف در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت که درباره ایجاد منطقه عاری از درگیری در مرزهای جنوب غربی سوریه قبلاً گفتگو شده است Rockman 2. او پیشنهاد کرد که در صورت خروج نیروهای غیرسوری، نیروهای دولت سوریه باید در این منطقه حضور یابند php 텍스트 파일 다운로드.

لاوروف در ادامه افزود: «خروج نیروهای نظامی خارجی از سوریه همچون یک جاده دو طرفه است و این اقدام بر اساس توافق دو طرف باید انجام بگیرد.»

درخواست روسیه برای “استقرار تنها نیروی دولتی سوریه” در مرزهای جنوبی سوریه به معنای دور کردن ایران و حزب الله لبنان و دیگر نیروهای حامی ایران از مرزهای اسرائیل با سوریه است 사이보그 프린세스 다운로드.

چند روز پیش مقامات روسیه خواستار خروج نیروهای خارجی از جمله نیروهای ایران و حزب‌الله از خاک سوریه شده بودند 전자책 리더 다운로드.

این موضع‌گیری را روسیه بعد از تشدید تنش بین اسرائیل و ایران در خاک سوریه اتخاذ کرده بود. ایران در پاسخ به این درخواست روسیه اعلام کرده است به خواست حکومت اسد در سوریه حضور دارد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب