۲۰:۴۵:۴۹ - چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
قاچاقچی لوازم الکتریکی در کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۳۵ میلیارد ریال جریمه شد
قاچاقچی لوازم الکتریکی در این استان به ضبط کالا و پرداخت ۳۵ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. علاوه بر ضبط کالا و مصادره کامیون متهم به پرداخت ۳۵ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شد.    اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و […]

قاچاقچی لوازم الکتریکی در این استان به ضبط کالا و پرداخت ۳۵ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. علاوه بر ضبط کالا و مصادره کامیون متهم به پرداخت ۳۵ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شد. قاچاقچی لوازم الکتریکی در کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۳۵ میلیارد ریال جریمه شد

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: قاچاقچی لوازم الکتریکی در این استان به ضبط کالا و پرداخت ۳۵ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد Baccarat download.

براتعلی صالحی اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با همکاری حفاظت اطلاعات، در راستای اجرای طرح مشترک کار اطلاعاتی و کنترل نامحسوس جاده های ارتباطی، تور ایست و بازرسی دایر کرده اند 보고보고 다운로드.

وی افزود: این ماموران حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون باری در جاده یاسوج به اصفهان مظنون شدند 일러스트 cs6 다운로드.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: خودروی مذکور متوقف و پس از ‌بازرسی مشخص شد که این کامیون حامل تعداد زیادی لوازم برقی الکتریکی قاچاق و دیگر موارد مشابه است One piece high definition download.

صالحی بیان کرد: پرونده به شعبه سوم بدوی تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد و این شعبه در راستای اجرای ماده ۱۸ و تبصره ۴ ماده ۲۰ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رای بر محکومیت متهم صادر کرد Download the world they live in.

وی ابراز داشت: علاوه بر ضبط کالا و مصادره کامیون متهم به پرداخت ۳۵ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم شد. 

کهگیلویه و بویراحمد در مسیر قاچاق کالا از بنادر جنوبی به استان های مرکزی و تهران قرار دارد 남북한말비교사전 다운로드.

این استان با ۷۲۳ هزار نفر جمعیت در جنوب غربی ایران واقع شده است solidworks trial.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب