گروه: سیاسی
تاریخ: ۰:۵۳ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۸
قانون کار در برخی موارد درباره حقوق کارگر و کارفرما نیازمند اصلاح است.

قانون کار در جایی که حقوق کارگر و کارفرما صریح و شفاف بیان‌نشده باید اصلاح شود.در قراردادهای کوتاه‌ مدت کارگری و کارفرمایی مشکلاتی وجود دارد که این امرنیازمند بازنگری است.   نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: قانون کار در جایی که حقوق کارگر و کارفرما صریح و شفاف بیان‌نشده باید اصلاح شود.   […]

قانون کار در جایی که حقوق کارگر و کارفرما صریح و شفاف بیان‌نشده باید اصلاح شود.در قراردادهای کوتاه‌ مدت کارگری و کارفرمایی مشکلاتی وجود دارد که این امرنیازمند بازنگری است.  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: قانون کار در جایی که حقوق کارگر و کارفرما صریح و شفاف بیان‌نشده باید اصلاح شود.

سید شرف الدین ملک حسینی

 

 

 

 

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از مهر:  آیت‌الله سید شرف الدین ملک حسینی شامگاه چهارشنبه در دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در قراردادهای کوتاه‌ مدت کارگری و کارفرمایی مشکلاتی وجود دارد که این امرنیازمند بازنگری است.

وی بیان داشت: مسئولان و کارشناسان تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید بر قانون کار اشراف کامل داشته و در شناسایی بندها و موادی که در رابطه با کارگر و کارفرما به نحوی دارای کاستی است، تلاش کنند.

آیت الله ملک حسینی با اشاره به ضرورت رفاه برای همه مردم اظهار داشت: رفاهی ارزشمند است که آحاد جامعه در فرایندی عدالت محور از آن منتفع باشد.

وی با بیان اینکه هنوز فرهنگ کار در جامعه نهادینه نشده است، گفت: این امر ناشی از پایین بودن فرهنگ بهره‌وری و استفاده نشدن درست از ظرفیت‌ها و نیروی انسانی است.

آیت الله ملک حسینی بر آسیب‌شناسی ظرفیت های تعاونی ها و تأسیس تعاونی ها تاکید کرد و افزود: باید ظرفیت های بالقوه در این بخش در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال بالفعل شود.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه بدترین ذلت برای یک مدیر در استان استفاده نکردن از فرصت ها برای خدمت به مردم است، گفت: بسیاری از مشکلات امروز در برخی از بخش ها ناشی از درست عمل نکردن دیروز است، و باید مراقب بود که با مدیریت بهتر امروز، فردای بهتری را در سایه تلاش و برنامه‌ریزی رقم زد.

پاسخی بگذارید