۲۳:۱۵:۱۷ - چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
 فلسطینی‌ها را بسوزان و جهان را از شر  آن‌ها “خلاص” کن !
شما عرب نیستید و هیچ زمین و مسئله‌ای ندارید vimeo mp3 다운로드. زمین، اراضی اسرائیل است و مسئله، مسئله اسرائیل. اسحاق شامیر و رابین و گولدا مائیر، «قهرمان» بودند اما بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل ترسوست چون شما را نمی‌سوزاند 포켓몬 화이트 다운로드. نمی‌دانم چرا.   اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا: نویسنده جنجالی سعودی در […]

شما عرب نیستید و هیچ زمین و مسئله‌ای ندارید vimeo mp3 다운로드. زمین، اراضی اسرائیل است و مسئله، مسئله اسرائیل. اسحاق شامیر و رابین و گولدا مائیر، «قهرمان» بودند اما بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل ترسوست چون شما را نمی‌سوزاند 포켓몬 화이트 다운로드. نمی‌دانم چرا.


درخواست نویسنده سعودی از نتانیاهو برای سوزاندن فلسطینی‌ها!

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا: نویسنده جنجالی سعودی در اقدامی شنیع از بنیامین نتانیاهو خواست فلسطینی‌ها را بسوزاند و جهان را از آن ‌ها “خلاص” کند gwd file!

 رواف السعین، نویسنده جنجالی عربستانی در ویدیویی در یوتیوب گفت: “من آماده‌ام کنار یک یهودی بخوابم نه یک فلسطینی 인도네시아 다운로드. من آماده‌ام از یک یهودی در خانه‌ام محافظت کنم و به او آب و غذا بدهم اما وارد خانه یک فلسطینی نشوم.”

وی خطاب به فلسطینی‌ها مدعی شد: “شما عرب نیستید و هیچ زمین و مسئله‌ای ندارید 더크리스마스 다운로드. زمین، اراضی اسرائیل است و مسئله، مسئله اسرائیل log filter. اسحاق شامیر و رابین و گولدا مائیر، «قهرمان» بودند اما بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل ترسوست چون شما را نمی‌سوزاند Mafia 42pc download. نمی‌دانم چرا.”

السعین در ادامه این ادعاهای واهی درخواستی شنبع را از نتانیاهو مطرح کرده و خواست جهان را از آن چه “شر” فلسطینی‌ها خواند، خلاص کند tabs 2019 다운로드.

وی مدعی شد: “نتانیاهو این گروه‌ها را بسوزان و خودت و جهان را از شر آن‌ها خلاص کن! برای چه مرزها را باز می‌کنی تا فرار کنند.”

Saudi writer asks Netanyahu to ‘wipe Palestinians off the world’

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب