۸:۴۸:۱۷ - شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸
فقر و بیکاری هیچ تأثیری در طلاق و خودکشی‌های کهگیلویه و بویراحمد ندارد!
عده‌ای از دوستان برای اینکه نظام مقدس جمهوری را زیر سؤال ببرند، اقدام به نشر اکاذیبی با تیترهای چون بیکاری و فقر عامل اصلی طلاق‌ها است 스타크래프트۲ 디지털 다운로드. درحالی‌که با توجه به آماری که ما در استان به دست آوردیم کمتر از ۳ درصد طلاق‌ها به دلیل بیکاری و فقر است swing browser. اقلیم […]

عده‌ای از دوستان برای اینکه نظام مقدس جمهوری را زیر سؤال ببرند، اقدام به نشر اکاذیبی با تیترهای چون بیکاری و فقر عامل اصلی طلاق‌ها است 스타크래프트۲ 디지털 다운로드. درحالی‌که با توجه به آماری که ما در استان به دست آوردیم کمتر از ۳ درصد طلاق‌ها به دلیل بیکاری و فقر است swing browser.اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   نشست آسیب‌های اجتماعی طلاق و راهکارهای جلوگیری از رشد طلاق در خانواده‌های کهگیلویه و بویراحمدی به همت قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن فارابی شهر یاسوج برگزار شد 포장마차 mp3 다운로드.

این نشست با حضور خانم عظیم زاده اردبیلی مدرس و دانشیار دانشگاه امام صادق (ع)، مهدوی مسئول بسیج دانشجویی استان، نظری معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل آموزش‌وپرورش، مدیرکل امور بانوان استانداری، نمایندگانی از دادگستری، صداوسیما، نیروی انتظامی، دانشگاه علوم پزشکی، اداره ارشاد و دانشجویان برگزار شد 열린고딕 다운로드.

بیکاری و فقر کمترین تأثیر را در خودکشی و طلاق استان دارند

مدیرکل اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدایی ناکرده در حیطه مسائل اجتماعی نباید سیاسی‌کار شود و چنین دیدی را نسبت به مسئولان و نهادهای مربوطه داشت 테라리아 최신버전 다운로드.

حجت اسلام میرمحمدی ابراز کرد: در بحث مشکلات اجتماعی و عدم برخورد اصولی و پیشگیری از آن،  من روحانی و جامعه روحانیت  مقصر است، تا دانشگاه، آموزش و پروش و خانواده اما مقصر اصلی دولت‌ها بودند که متأسفانه برنامه مدون و راهبردی برای مقابله با این آسیب‌ها نداشتند و حتی در برهه‌ای آن را رها کردند Monkey Battle Download.

وی افزود: در بحث طلاق خوشبختانه کارهای خوبی در استان صورت گرفت، از سه سال قبل کارگروهی متشکل از کارشناسان حوزه‌های مختلف تشکیل و اقدام به شناسایی کامل عوامل طلاق در استان کردیم Download Captain Marvel Replay. و به این نتیجه رسیدیم که ۵۰ درصد طلاق‌ها به دلیل اختلاف فرهنگی و عقیدتی زوجین و خانواده‌های آنان بود lg gram driver.

میرمحمدی عنوان کرد: عده‌ای از دوستان برای اینکه نظام مقدس جمهوری را زیر سؤال ببرند، اقدام به نشر اکاذیبی با تیترهای چون بیکاری و فقر عامل اصلی طلاق‌ها است formz 다운로드. درحالی‌که با توجه به آماری که ما در استان به دست آوردیم کمتر از ۳ درصد طلاق‌ها به دلیل بیکاری و فقر است، اما برعکس بیشترین آمار طلاق در بین کارمندان و مهم‌ترین عامل طلاق در استان ما دخالت والدین است که شامل ۲۷ درصد طلاق‌های استان می‌شود 영화 박하사탕 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب