۰:۳۹:۴۶ - یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹
فرمانده سپاه فتح: ۱۰۰ پروژه عمرانی در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد در دست ساخت است
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی در مناطق کمتر برخوردار در مناطق محروم در دست ساخت است Realtek.   اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی در مناطق کمتر برخوردار در مناطق محروم در دست […]

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی در مناطق کمتر برخوردار در مناطق محروم در دست ساخت است Realtek.تقدیر فرمانده سپاه فتح از اقدامات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد

 

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰۰ پروژه عمرانی در راستای محرومیت زدایی در مناطق کمتر برخوردار در مناطق محروم در دست ساخت است 제트부스터 다운로드.

سردار حمید خرمدل در نشست با کارکنان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد، اظهار داشت: ۱۰۰ طرح و پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف از جمله آبرسانی، ساخت خانه عالم، بهداشت، مسجد و در دست اجرا بوده که طبق برنامه زمان بندی شده نیمه دوم سال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد free Hanyoung Bible.

وی با تاکید بر اینکه در کنار مردم بودن یکی از مهمترین رسالت‌های سپاه است، عنوان کرد: استخر شنای ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد با دو حوضچه برای افراد کوچک سال و بزرگسال در دست ساخت بوده که امیدوارم تا پایان امسال نیز به بهره برداری برسد 영화 장화홍련 다운로드.

خرمدل با اشاره به دست در اجرا‌ بودن تکمیل تجهیزات بیمارستان سپاه فتح و مجتمع تالار لاله، ادامه داد: خدمات و اقدامات نیروی مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد در مقابله با شیوع ویروس کرونا، آتش‌سوزی‌ مراتع و جنگل‌ها و توزیع کمک‌های مومنانه قابل تقدیر است ns3 다운로드.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: با شیوع ویروس کرونا مجموعه سپاه فتح در رده‌های مختلف و نواحی پای کار آمدند و در زمینه تولید ماسک، ژل بهداشتی، مواد ضدعفونی، فعالیت در ایستگاه‌های غربالگری و گندزدایی و ضدعفونی معابر عمومی سنگ تمام گذاشتند Movie after download.

خرمدل بیان کرد: سپاه فتح و بسیج با همکاری ستاد اجرایی فرمان ‌امام ‌(ره) و دستگاه‌های اجرایی استان در راستای تحقق فرمایش امام خامنه‌ای در چندین مرحله بسته‌های معیشتی را بین اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع کردند 디스크지니어스 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب