۱۲:۲۸:۲۷ - شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹
فرصت جذب اسناد خزانه تا پایان اردیبشت ۹۹ تمدید شد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از جذب تنها ۳۰ درصد از اعتبارات مربوط به اسناد خزانه در استان خبر داد و از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی خواست نسبت به جذب و وصول ۷۰درصد باقی مانده این اسناد تا پایان اردیبهشت امسال اقدام کنند 컴시간 알리미 다운로드.   اقلیم زاگرس به […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از جذب تنها ۳۰ درصد از اعتبارات مربوط به اسناد خزانه در استان خبر داد و از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی خواست نسبت به جذب و وصول ۷۰درصد باقی مانده این اسناد تا پایان اردیبهشت امسال اقدام کنند 컴시간 알리미 다운로드.فرصت جذب اسناد خزانه تا پایان اردیبهشت ۹۹ تمدید شد - همشهری آنلاین

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از جذب تنها ۳۰ درصد از اعتبارات مربوط به اسناد خزانه در استان خبر داد و از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی خواست نسبت به جذب و وصول ۷۰ درصد باقی مانده این اسناد تا پایان اردیبهشت امسال اقدام کنند 마음짓기 다운로드.

علی سلحشوری اظهار داشت: مهلت وصول اسناد خزانه تا پایان اسفند سال جاری اعلام شده بود که به دلیل شیوع بیماری کرونا دولت و سازمان برنامه و بودجه فرصت جذب این اسناد را تا پایان اردیبهشت سال آینده تمدید کرد mms videos.

وی تصریح کرد که از مجموع ۹۹۰ میلیارد ریال اعتبارات استانی از بودجه سال جاری تاکنون افزون بر ۵۳۸ میلیارد ریال آن به استان تخصیص یافت hmm station.

سلحشوری همچنین مجموع اعتبارات مصوب مربوط به طرح های عمرانی ملی استانی شده را از محل بودجه امسال افزون بر ۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تاکنون ۴۲ درصد این اعتبارات به استان تخصیص یافته است 살육의 천사 한글판 다운로드.

وی کل اعتبارات مصوب نفت و گاز در کهگیلویه وبویراحمد از محل بودجه جاری را نیز افزون بر یک هزار و ۹۷۰ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: تاکنون ۳۹۰ میلیارد ریال آن به استان اختصاص یافته است Sharing Square otf.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه وبویراحمد همچنین گفت: ۱۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای مقابله و جلوگیری از ویروس کرونا در استان تخیص یافته و مبادله موافقت نامه این اعتبارات نیز انجام شده است slr 클럽 사진 다운로드.

اظهار داشت که ۱۰ میلیارد ریال از این اعتبارات در اختیار مدیریت بحران استانداری و ۲ میلیارد ریال نیز به صورت مستقیم در اختیار دانشگاه علوم پزشکی یاسوج قرار گرفته است 오즈 리포트 디자이너 다운로드.

سلحشوری همچنین تاکید کرد که بر اساس مصوبه و دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان امور استخدامی و ستاد ملی مبارزه با کرونا تمامی امور و مکاتبات اداری در سطح دستگاه های اجرایی باید به صورت الکترونیک و از طریق شبکه دولت بدون حضور فیزیکی انجام شود 원피스 ۸۰ 권 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب