۴:۲۳:۳۳ - پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
طرح تونل کوهرنگ تا ۱۴۰۱ تکمیل می‌شود.
سه پروژه مهم آبی استان تونل و سد کوهرنگ، سامانه آبرسانی به ۱۴ شهرستان و طرح بهشت آباد است. بزرگ ترین طرح در دست اجرا کوهرنگ است که امسال تخصیص اعتبارات ۱۰۰ درصدی شده و حداکثر تا سال ۱۴۰۱ به نتیجه خواهد رسید ۱ vip download.   اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس سازمان […]

سه پروژه مهم آبی استان تونل و سد کوهرنگ، سامانه آبرسانی به ۱۴ شهرستان و طرح بهشت آباد است. بزرگ ترین طرح در دست اجرا کوهرنگ است که امسال تخصیص اعتبارات ۱۰۰ درصدی شده و حداکثر تا سال ۱۴۰۱ به نتیجه خواهد رسید ۱ vip download.اقلیم زاگرس-تونل کوهرنگ

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان گفت: بزرگ‌ترین طرح در دست اجرا در کوهرنگ است که امسال تخصیص اعتبارات آن به صورت بالای ۱۰۰ درصد انجام شده و حداکثر تا سال ۱۴۰۱ به نتیجه خواهد رسید.

نعمت الله اکبری،  امروز (چهارشنبه-۲۳ بهمن ماه) در چهل و سومین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان اصفهان با رویکرد پیگیری مصوبات این ستاد در جلسه پیشین که در محل استانداری اصفهان برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در این جلسه علاوه بر پیگیری مصوبات جلسات قبل، ۳۱ پروژه اقتصاد مقاومتی را که در دستور کار داشتیم، مصوب شد Vega Iron Shim. همچنین دستگاه‌های اجرایی می توانند طرح‌ها و پروژه‌های پیشنهادی خود را علاوه بر این ۳۱ پروژه، پیشنهاد داده و در جلسه بعدی که حداکثر تا ۲ هفته آینده تشکیل خواهد شد، بررسی و به مجموعه طرح های امسال اضافه خواهد شد.

وی تصریح کرد: ظرفیت‌های موجود در تبصره ۱۸ برای سه بخش صنعت و معدن، جهاد کشاورزی و میراث گردشگری جذب شده و در قالب تبصره ۱۹ در تلاش هستیم تا سایر اعتبارات را نیز جذب کنیم 문정아 중국어 다운로드. در جلسات اقتصاد مقاومتی که به طور مرتب تشکیل می شود، پیگیر رفع موانع تولید در استان هستیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان یکی از مصوبات این جلسه را تشکیل کمیته های انرژی در دستگاههای اجرایی اعلام و ابراز امیدواری کرد که در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ موفق تر عمل خواهیم کرد 도장 글씨체 다운로드.

اکبری، اصلاح الگوی مصرف، کاهش هزینه ها و صرفه جویی انرژی را اقدامات اساسی دولت ها اعلام کرد و تاکید کرد: دولت باید صرفه جویی و الگوی مصرف انرژی در زمینه آب، برق و گاز را آغاز کند. در سال ۹۹ در میان دستگاه‌های اجرایی که توانسته باشد در حوزه حامل‌های انرژی صرفه جویی قابل ملاحظه ای داشته باشند، امتیاز خاصی در جشنواره شهید رجایی درنظر گرفته خواهد شد 페인터 ۱۱ 다운로드.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان اضافه کرد: در این مورد دستگاه های اجرایی و دولت باید به عنوان پیشگام بهترین و صرفه‌جویی ترین بخش در حامل‌های انرژی باشند.

وی ادامه داد: در سال ۹۹ اولویت تبصره ۱۸ را به مصوبات اقتصاد مقاومتی می دهیم که شامل حمایت‌های مالی تسهیلات و یارانه سود تسهیلات از کمک‌های بلاعوض است و اولویت تبصره ۱۸ به طرح‌ها و پروژه‌هایی تخصیص میابد که ذیل ستاد اقتصاد مقاومتی به تصویت می رسند 인벤터 ۲۰۱۷ 다운로드.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان با بیان اینکه چهار میلیارد تومان تسهیلات در تبصره ۱۸ برای هر بخش در نظر گرفته شده است، توضیح داد: اداره میراث و کشاورزی تمام اعتبارات خود را جذب کرده و کسری دارند، اما به طور کلی  چهار میلیاردتومان برای تبصره ۱۸به عنوان تسهیلات برای هر بخش در نظر گرفته شده بود و ۳۸ میلیارد تومان برای تبصره ۱۹ از محل تبصره ۱۸ در نظر داریم که ۳۰درصد تخصیص در نظر گرفته شده و امیدواریم این میزان افزایش یابد.

اکبری در خصوص تبصره ۱۹ نیز گفت: قابلیت واگذاری طرح های نیمه تمام یا در حال بهره برداری به بخش خصوصی است و در سال آینده دستورالعمل های این تبصره بهتر خواهد بود Gostop download.

وی در خصوص پروژه‌های آبی و بودجه تخصیص یافته، اظهار کرد: سه پروژه مهم آبی استان تونل و سد کوهرنگ، سامانه آبرسانی به ۱۴ شهرستان و طرح بهشت آباد است. بزرگ ترین طرح در دست اجرا کوهرنگ است که امسال تخصیص اعتبارات ۱۰۰ درصدی شده و حداکثر تا سال ۱۴۰۱ به نتیجه خواهد رسید 정오의데이트 다운로드.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان در خصوص سامانه آبرسانی نیز تصریح کرد: سامانه دوم نیز امتحان ردیف دار شده است و آب منطقه‌ای سامانه دوم را با توجه به تبصره ۱۹ با مبلغ ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان به سرمایه‌گذار واگذار خواهد کرد. ۱۱۰۰ میلیارد تومان منابع داخلی آب منطقه‌ای و ۱۶۰۰ میلیارد تومان از طریق سرمایه گذار تامین خواهد شد 나홀로집에۲ 더빙 다운로드. همچنین در این پروژه سرمایه گذار از طرف دولت تضمین خرید آب را خواهد گرفت که دولت حدود ۶ هزار میلیارد تضمین خرید آب برای مدت ۲۰ سال را واگذار خواهد کرد.

اکبری درباره بودجه متوازن، گفت: بحث بودجه متوازن یا توانبخشی برای رسیدن به متوسط کشوری کمک می کند webmin. زمانی که از حد متوسط استان و کشور بهتر شد، دیگر بودجه برای متوازن سازی تخصیص داده نمی شود و این جزء ماهیت است. هر طرحی که مشمول این سیر صعودی شود، از بودجه توازن حذف خواهد شد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب