۱۶:۵۹:۱۹ - چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
شکوه پلنگ ایرانی در ارتفاعات کهگیلویه و بویراحمد+تصویر
در سال‌های اخیر خبرهای مختلفی از انقراض پلنگ در کوهستان‌های کهگیلویه و بویراحمد به گوش می‌خورد ولی مشاهدات مردمی و به خصوص محیط بانان و طبیعت دوستان، نشان می‌دهد نسل پلنگ ایرانی در کهگیلویه و بویراحمد در حال زایش و ازدیاد است hello carbot dalnara for the theater version.     اقلیم زاگرس به نقل […]

در سال‌های اخیر خبرهای مختلفی از انقراض پلنگ در کوهستان‌های کهگیلویه و بویراحمد به گوش می‌خورد ولی مشاهدات مردمی و به خصوص محیط بانان و طبیعت دوستان، نشان می‌دهد نسل پلنگ ایرانی در کهگیلویه و بویراحمد در حال زایش و ازدیاد است hello carbot dalnara for the theater version. 

 

اقلیم زاگرس به نقل از فارس: در سال‌های اخیر خبرهای مختلفی از انقراض پلنگ در کوهستان‌های کهگیلویه و بویراحمد به گوش می‌خورد ولی مشاهدات مردمی و به خصوص محیط بانان و طبیعت دوستان، نشان می‌دهد نسل پلنگ ایرانی در کهگیلویه و بویراحمد در حال زایش و ازدیاد است hex 다운로드.

 

 چند روزی است که عکسی از یک ماده پلنگ ایرانی به همراه دو توله‌اش در فضای مجازی کهگیلویه و بویراحمد دست به دست می‌چرخد، عکسی که توسط سیدجواد هادی‌اصل مستندساز طبیعت ثبت شده است 최강 바둑 다운로드.

این عکس گواه آن است که نسل پلنگ‌ایرانی در بام زاگرس یعنی کوه دنا در حال ازدیاد است و این کوه مکانی امن برای سلطان کوه‌های ایران است Download dj max.

 

این مهم نشان می‌دهد که برای کمک به بقای پلنگ ایرانی در کوه‌های دنا، نیر، سیاه و خامی باید برنامه ویژه و هدفمند اجرا کرد تا امنیت لازم برای بقای نسل پلنگ‌ایرانی در این مناطق بوجود آید 더 레버넌트 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب