۰:۰۷:۱۴ - چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
شواهد جدید از مرگ ” آیت‌الله مایک ” در سرنگونی هواپیمای آمریکایی به‌دست طالبان
برخی منابع افغانستانی گفتند که دی‌ آندریا رئیس عملیات‌های مخفی سیا در امور ایران که گفته می‌شود از طراحان عملیات ترور شهید سلیمانی هم بوده کشته شده است. منابع آمریکایی تا این لحظه از ارائه اطلاعات شفاف در این باره خودداری کرده‌اند.     اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  برخی منابع افغانستانی گفتند که […]

برخی منابع افغانستانی گفتند که دی‌ آندریا رئیس عملیات‌های مخفی سیا در امور ایران که گفته می‌شود از طراحان عملیات ترور شهید سلیمانی هم بوده کشته شده است. منابع آمریکایی تا این لحظه از ارائه اطلاعات شفاف در این باره خودداری کرده‌اند.شواهد جدید از مرگ «آیت‌الله مایک» در سرنگونی هواپیمای آمریکایی به دست طالبان

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  برخی منابع افغانستانی گفتند که دی‌ آندریا رئیس عملیات‌های مخفی سیا در امور ایران که گفته می‌شود از طراحان عملیات ترور شهید سلیمانی هم بوده کشته شده است Inven 2017 Crack. منابع آمریکایی تا این لحظه از ارائه اطلاعات شفاف در این باره خودداری کرده‌اند.

 برخی منابع آگاه در افغانستان شواهد تازه‌ای از کشته شدن « مایک دی‌‌ آندرا »، رئیس عملیات‌های مخفی «سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا» (سیا) در امور ایران، در جریان سقوط هواپیمای آمریکایی از نوع «E-11A» در ولایت «غزنی» در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار داده‌اند.

هفته گذشته برخی منابع خبری بدون ارائه جزئیات بیشتر گزارش داده بودند «مایک دی‌‌آندرا»، مشهور به «آیت‌الله مایک» که از جمله عوامل دخیل در طراحی نقشه ترور سردار «قاسم سلیمانی»، فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود در جریان سقوط این هواپیما کشته شده است Ppt font download.

برخی منابع آگاه در افغانستان به خبرنگار تسنیم می‌گویند این هواپیما حامل دست‌کم ۱۸ نفر از مقام‌های نظامی آمریکا بوده است. فردی که از لحاظ امنیتی در رده بالاتری نسبت به آیت‌الله مایک قرار داشته هم از جمله سرنشین‌های این هواپیما بوده و کشته شده است ps4 시스템 소프트웨어 다운로드. منابع ما از ارائه نام این مقام خودداری کردند.

آنها درباره جزئیات حادثه منتهی به سقوط هواپیما می‌گویند «E-11A» به‌دلیل نقص فنی در حال پرواز در ارتفاع پایین‌تری نسبت به حالت معمول بوده و با شلیک موشک «استرلا‌ــ‌۱» که یک سلاح دوش‌پرتاب روسی است از سوی اعضای طالبان هدف قرار گرفته و ساقط شده است.

گزارش رسانه‌های بین‌المللی حاکی است این هواپیما ساعت ۱۳:۱۰ به‌وقت محلی (برابر با ۱۲:۱۰ به‌وقت تهران) روز دوشنبه ۲۷ ژانویه (مصادف با ۷ بهمن‌ماه) در منطقه ولسوالی «ده‌یک» که تحت کنترل گروه طالبان است سرنگون شده است Download the color palette.

روزنامه یو‌اس‌ای تودی آمریکا در گزارشی نوع هواپیما را این‌طور نوشته است: هواپیمای «بمباردیه E-11A»، مدل نظامی یک هواپیمای مدل «گلوبال اکسپرس»، ساخت کارخانه بمباردیه کانادا است که برای جابه‌جایی نخبگان دنیا در سفرهای طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نیروی هوایی آمریکا اخیراً نسخه تغییریافته از هواپیمای غیرنظامی را برای اهداف نقل و انتقال و مأموریت‌های رزمی استفاده می‌کند.

تسهیل ارتباط میان نیروهای نظامی مستقر در میدان نیز از جمله مأموریت‌های نظامی این هواپیما است 단하나의사랑 다운로드. این هواپیما به‌عنوان ابزار ارتباط میان نیروهای زمینی و هوایی عمل می‌کند.

مقام‌های دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا همانند بعد از عملیات حمله موشکی ایران به پایگاه «عین‌الاسد»، نوعی پنهان‌کاری درباره سرنوشت این هواپیما و سرنشین‌های آن را در دستور کار قرار داده و گاهی اظهاراتی ضد و نقیض درباره آن مطرح کرده‌اند.

مجله تایم سه روز قبل‌تر نوشته دولت آمریکا مدعی است دو خلبان نیروی هوایی بر اثر سقوط این هواپیما کشته‌ شده‌اند picasa 3.6. اما واشنگتن اصرار دارد که هیچ‌یک از سرنشین‌ها افسر سیا نبوده‌اند و سقوط نیز به‌دلیل نقص فنی و نه «آتش‌ دشمن» اتفاق افتاده است.

یکی از موارد نامعلوم در موضع‌گیری‌های مقام‌های دولت ترامپ که احتمال پنهان‌کاری درباره این ماجرا را تقویت می‌کند، شمار سرنشین‌های بمباردیه E-11A است Bad Guys1 Download. مجله تایم در گزارش خود نوشته با آنکه مقام‌های آمریکایی گفته‌اند ۲ نفر در این حادثه کشته شده‌اند در هیچ یک از بیانیه‌‌های رسمی اشاره‌ای به اینکه آنها تنها مسافران هواپیما بوده‌اند نشده است.

علاوه بر این، با آنکه شمار زیادی از رسانه‌های بین‌المللی از جمله مجله «تایم»، روزنامه «ایندیپندنت»، روزنامه «دیلی‌میل»، «میدل‌ایست‌آی» و… با استناد به یک منبع اصلی (وترنزتودی) خبر کشته شدن آیت‌الله مایک را منتشر کرده‌اند، مقام‌های آمریکایی از اظهارنظر صریح درباره وضعیت او خودداری کرده‌اند. مجله تایم در گزارش روز جمعه خود نوشته است: «سیا از اظهارنظر درباره اینکه آیا مایکل دی‌‌آندرا» از جمله مسافران هواپیما بوده خودداری کرده است.»

این نوع شواهد کنار نحوه رفتار دولت ترامپ بعد از انتقام موشکی ایران، نشانه‌هایی هستند که احتمال کشته شدن مایکل دی‌آندرا را قوت می‌بخشند 연세대 프로그램 다운로드.

دونالد ترامپ و شماری از مقام‌های بلندپایه دولت او از جمله «مایک پامپئو»، وزیر خارجه و «مارک اسپر»، وزیر دفاع آمریکا بعد از حمله موشکی ایران ابتدا ادعا کردند که هیچ نظامی آمریکایی در این حمله کشته یا زخمی نشده‌اند.

با این حال، وزارت دفاع آمریکا به‌صورت مرحله به مرحله و در چند نوبت، به دچار شدن ده‌ها نفر از نظامیان این کشور به «ضربه مغزی» بر اثر حمله ایران اعتراف کردند 개역한글 다운로드. پنتاگون ابتدا اذعان کرد ۱۱ نظامی آمریکا دچار ضربه مغزی شده‌اند، بعداً این رقم را به‌ترتیب به ۳۴، ۵۰ و ۶۴ نفر ارتقا داد.

«تایم» در بخشی از گزارش روز جمعه خود تأکید کرده که الگوی اطلاع‌رسانی کُند، ناقص و غیرهوشمندانه وزارت دفاع آمریکا طی هفته‌های اخیر در موقعیت‌هایی از جمله حمله موشکی ایران به عین‌الاسد بی‌اعتمادی شهروندان و رسانه‌های آمریکایی به گزارش‌های این وزارتخانه و نهادهای اطلاعاتی دولت ترامپ را در پی داشته است futura font.

 

CIA chief ‘behind Soleimani’s assassination’ killed in downed plane in Afghanistan

The plane with United States Air Force markings supposedly functioned as the CIA’s mobile command for D’Andrea, that earnt a number of labels consisting of: Ayatollah Mike, the Dark Prince, as well as theUndertaker He is among one of the most famous CIA numbers in the area, selected head of the company’s Iran Mission Centre in2017 Under his management, the company was viewed to take a much more “aggressive stance toward Iran

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب