1. شهید مطهری: آیت الله خامنه ای امید آینده است.
تاریخ: ۰:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۳/۱۷
شهید مطهری: آیت الله خامنه ای امید آینده است.

 سندی در پرونده شهید مطهری در ساواک وجود دارد که تاریخ آن ۸ فروردین ۱۳۵۲(حدود ۵ سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی) است. اقلیم زاگرس به نقل از خبرآنلاین :  سندی در پرونده شهید مطهری در ساواک وجود دارد که تاریخ آن ۸ فروردین ۱۳۵۲(حدود ۵ سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی) است. متن این سند […]

 سندی در پرونده شهید مطهری در ساواک وجود دارد که تاریخ آن ۸ فروردین ۱۳۵۲(حدود ۵ سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی) است.اقلیم زاگرس به نقل از خبرآنلاین :  سندی در پرونده شهید مطهری در ساواک وجود دارد که تاریخ آن ۸ فروردین ۱۳۵۲(حدود ۵ سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی) است.

متن این سند را می‌خوانید:

موضوع : مرتضى مطهرى 
از : ۹ / ه تاریخ ۸ / ۱ / ۵۳ 
به : ۳۱۲ شماره : ۳۰۰۳ / ۹ ه 

یاد شده از اینکه نماز جماعت سید على خامنه ‏اى را در مشهد تعطیل کرده اند بشدت ناراحت شده و اظهار داشته همه مراکز حساس را که اثرى دارد مى‏ بندند و دعاى ندبه کافى را رواج مى‏ دهند .انسان متحیر مى‏ ماند چه کند و چه بگوید.

وى گفت سید على خامنه‏ اى از نمونه‏ هاى ارزنده ایست که براى آینده موجب امیدوارى است و در این مدت کوتاه در مشهد کارهاى پرثمرى انجام داده که یکى از آنها جمع کردن جوانان روشنفکر و بیدار بوده و به همین جهت وى مورد توجه خمینى هم واقع شده و خمینى دستور داده که هواخواهان وى خامنه ‏اى را حمایت کنند.

مطهرى از وضع میلانى انتقاد نمود و گفت او روش منفى در پیش گرفته و سید محمدعلى هم به نفع سازمان امنیت جاسوسى مى‏کند و از این جهت مردم را سخت مأیوس و ناراحت کرده ‏اند. 

نظریه یکشنبه : ۱ـ سید على خامنه ‏اى قبلاً در مسجد کرامت نماز مى‏خوانده و پس از اتمام نماز آیاتى از قرآن را که مورد نظرش بود تفسیر مى‏نمود چند روز قبل به وى تذکرات لازم داده شده که در مسجد مذکور نماز نخواند و جلسات او تعطیل شده است ضمنا مرتضى مطهرى ساکن تهران و قبلا در حسینیه ارشاد سخنرانى مى‏ کرده. وى یکى از افراد متعصب مذهبى است. 

۲ـ سید محمدعلى مورد بحث پسر آیت اله میلانى است و تحقیق مستقیم از مطهرى پیرامون اظهاراتش به حفاظت شنبه لطمه وارد مى‏ نماید.

پاسخی بگذارید

هاست" title="تبلیغات">تبلیغات
هاست" title="تبلیغات">تبلیغات
تبلیغات