۱۹:۵۰:۱۵ - سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
شهروندان از مصرف قارچ های سمی و خودرو خودداری کنند
از جمع آوری و مصرف قارچ های وحشی و خودرو در طبیعت خودداری کنند. قارچ های سمی و وحشی از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به قارچ های خوراکی دارند و تشخیص آنها توسط افراد عادی امکان پذیر نیست Java zip file generation download.   اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی […]

از جمع آوری و مصرف قارچ های وحشی و خودرو در طبیعت خودداری کنند. قارچ های سمی و وحشی از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به قارچ های خوراکی دارند و تشخیص آنها توسط افراد عادی امکان پذیر نیست Java zip file generation download.شهروندان از مصرف قارچ های سمی و خودرو خودداری کنند

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با هشدار به مردم استان در زمینه مصرف قارچ‌های سمی و خودرو، گفت: از جمع آوری و مصرف قارچ های وحشی و خودرو در طبیعت خودداری کنند 한승기 연인 다운로드.

امام بخش قائدی اظهار داشت: قارچ‌ های سمی و وحشی از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به قارچ‌های خوراکی دارند و تشخیص آنها توسط افراد عادی امکان پذیر نیست samsung galaxy firmware.

وی افزود: تشخیص این قارچ‌ها به روش های علمی و تخصصی توسط متخصصان امکان پذیر است و به طور جد توصیه می شود که از مصرف قارچ‌های خودرو که فصل رویش آنها آغاز شده است، خودداری کنند coco 더빙.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: برخی از گونه های این قارچ ها به دلیل دارا بودن ماده ای سمی به نام آماتوکسین، منجر به مسمومیت های شدید می شوند و آسیب های مخربی بر کبد انسان دارند و حتی منجر به مرگ فرد می شوند Logic pro x free download.

قائدی بیان کرد: سموم این گونه قارچ‌ها بر اثر حرارت پختن، کباب کردن و یا آب پز کردن از بین رفته و تخریب نمی‌شود Come onbaby pc download.

وی عنوان کرد: بنابراین بهترین راه پیشگیری از این نوع مسمومیت، مصرف نکردن هر نوع قارچ یا گیاهی است mf.dll 다운로드.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از مردم خواست که تنها از قارچ‌های بسته بندی شده بهداشتی و دارای پروانه بهره برداری استفاده کنند 잉카음악 다운로드.

سرگیجه، تهوع، عطش، استفراغ، درد شکم، ضعف و بی حالی از نشانه های عمده مسمومیت با قارچ‌های سمی و خودرو است 오피스 테마 다운로드.

علائم مصرف قارچ سمی چهار تا ۱۶ ساعت بعد از مصرف مشخص می‌شود 안드로이드 스타 크래프트 다운로드.

بر چسب ها:
منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب