خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۹/۰۲/۲۵ ۲۱:۳۶
شناسه خبر : 28232

شناسایی ۶ دانش آموز کرونایی در شهرستان بویراحمد

۶ دانش آموز مبتلا به بیماری کرونا در شهرستان بویراحمد شناسایی شده که پنج نفر آنها بهبود یافته اند. یک نفر دیگر از این دانش آموزان کرونایی شهرستان بویراحمد نیز در حال طی کردن مراحل بهبودی است Natural Trickster.     اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:   فرماندار بویراحمد گفت: ۶ دانش آموز مبتلا به بیماری کرونا […] ...

۶ دانش آموز مبتلا به بیماری کرونا در شهرستان بویراحمد شناسایی شده که پنج نفر آنها بهبود یافته اند. یک نفر دیگر از این دانش آموزان کرونایی شهرستان بویراحمد نیز در حال طی کردن مراحل بهبودی است Natural Trickster.نگرانی والدین خوزستانی از کرونا مانع حضور دانش آموزان در مدرسه شد ...

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:   فرماندار بویراحمد گفت: ۶ دانش آموز مبتلا به بیماری کرونا در این شهرستان شناسایی شده که پنج نفر آنها بهبود یافته اند 엠씨더맥스 사계 다운로드.

شاهرخ کناری روز پنجشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: یک نفر دیگر از این دانش آموزان کرونایی شهرستان بویراحمد نیز در حال طی کردن مراحل بهبودی است Download the dial pad.

وی افزود: ۶۵ هزار و ۵۰۰ دانش ‌آموز مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در شهرستان بویراحمد مشغول به تحصیل هستند 앱 파일 다운로드.

فرماندار بویراحمد بیان کرد: بیشترین جمعیت دانش‌ آموزان کهگیلویه و بویراحمد مربوط به این شهرستان است initialization of the heart.

کناری عنوان کرد: برخی مشکلات بازگشایی مدارس شهرستان بویراحمد از روز شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه امسال شامل کمبود ماسک و دستکش و استقبال محدود والدین دانش ‌آموزان برای استفاده از این ۲ ابزار محافظتی مقابل بیماری کروناست Download the Android operating system.

شهرستان بویراحمد به مرکزیت شهر یاسوج حدود ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد Download 9 times of The Age of Youth 2.