۲۰:۲۰:۱۹ - چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
شمار قربانیان الکل در فارس ۵ برابر کرونا شده است
رئیس اورژانس فارس از جان باختن ۶۱ نفر در استان به دلیل مسمومیت ناشی از الکل در این استان خبر داد تا در عمل شمار قربانیان مصرف الکل در این استان ۵ برابر کووید ۱۹ باشد! 콜 오브 듀티 ۱ 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس اورژانس فارس از جان باختن […]

رئیس اورژانس فارس از جان باختن ۶۱ نفر در استان به دلیل مسمومیت ناشی از الکل در این استان خبر داد تا در عمل شمار قربانیان مصرف الکل در این استان ۵ برابر کووید ۱۹ باشد! 콜 오브 듀티 ۱ 다운로드.شمار قربانیان الکل در فارس ۵ برابر کووید۱۹

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   رئیس اورژانس فارس از جان باختن ۶۱ نفر در استان به دلیل مسمومیت ناشی از الکل در این استان خبر داد تا در عمل شمار قربانیان مصرف الکل در این استان ۵ برابر کووید ۱۹ باشد! Ghost of Musical Opera.

محمدجواد مرادیان از افزایش آمار مسمومیت‌ها با الکل به ۳۸۳ نفر و فوتی‌ها به ۶۱ نفر تا صبح چهارشنبه ۲۸ اسفند در استان خبر داد و گفت: در چندروز گذشته ۳۲۲ نفر بر اثر مصرف الکل در مراکز درمانی بستری شده‌اند only one person.

او خاطرنشان کرد: میانگین سن مسمومین از ۲۰ تا  ۴۰ سال است و  ۱۴ نفر از این افراد هم‌اینک در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند 윈도우 xp 익스플로러 다운로드.

 برابر آمار رسمی، شمار قربانیان بیماری کرونا در استان فارس تا ظهر روز سه شنبه ۲۷ اسفند ماه ۱۱ نفر بود 바스티유데이 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب