۱۳:۰۵:۴۶ - چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
سیر صعودی شمار مبتلایان به کروناویروس کهگیلویه و بویراحمد/ افزایش بیماران به ۹۵۱ نفر
۳۵ بیمار  جدید مبتلا به کروناویروس شناسایی شد. افزایش شمار مبتلایان کروناویروس در استان به ۹۵۱ مورد، این موارد جدید شامل چهارده بیمار مرد و ۱۰ بیمار زن در شهرستان بویراحمد، پنج بیمار مرد و چهار بیمار زن در شهرستان گچساران و دو بیمار مرد در شهرستان بهمئی هستند 새해 이미지 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از […]

۳۵ بیمار  جدید مبتلا به کروناویروس شناسایی شد. افزایش شمار مبتلایان کروناویروس در استان به ۹۵۱ مورد، این موارد جدید شامل چهارده بیمار مرد و ۱۰ بیمار زن در شهرستان بویراحمد، پنج بیمار مرد و چهار بیمار زن در شهرستان گچساران و دو بیمار مرد در شهرستان بهمئی هستند 새해 이미지 다운로드.



 

اقلیم زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس کهگیلویه و بویراحمد را در بیست و یکمین روز از خرداد ماه ۹۹ ، اعلام کرد Hy dong-eth download.

دکتر پرویز یزدان پناه گفت: از ۲۶۲ جواب دریافت شده از آزمایشگاه ویروس شناسی یاسوج، ۳۵ بیمار مبتلا به کرونا شناسایی شد snapgene.

وی در ادامه با اشاره به افزایش شمار مبتلایان کرونا ویروس در استان به ۹۵۱ مورد، افزود: این موارد جدید شامل چهارده بیمار مرد و ۱۰ بیمار زن در شهرستان بویراحمد، پنج بیمار مرد و چهار بیمار زن در شهرستان گچساران و دو بیمار مرد در شهرستان بهمئی هستند 눈동자 다운로드.

وی گفت: ۲۴ نفر از این افراد با مورد مثبت در ارتباط بودند، ۱۰ نفر با بیمار مبتلا تماس نداشته و یک بیمار سابقه مسافرت به آبادان را طی روز های گذشته داشته است golf zone.

دکتر یزدانپناه یادآور شد: در چنین شرایطی باید حتی الامکان در منزل بمانیم و فقط با رعایت کامل نکات بهداشتی و بنا به ضرورت و برای تامین مایحتاج زندگی یا دارو به بیرون از خانه برویم 원오크락 다운로드.

وی یادآور شد: با توجه به بازگشایی اصناف مردم توجه داشته باشند که حضور بی مورد و تجمع در بازار می تواند برای جامعه خطر آفرین باشد و باید از این کار پرهیز شده و خریدهای غیر ضرور به بعد از مهار کامل ویروس کووید ۱۹ موکول شود Metro 2033 download.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب