۲۳:۵۰:۵۷ - جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸
سید محمد موحد با عدل هاشمی پور: بدون پول خرج کردن پیروز انتخابات هستم/ ماجرای پاکت‌هایی که می‌دهید، چیست؟
سید محمد موحد:  پول‌هایی که هزینه می‌کنید؟ کجا هستند این پول‌ها، تکلیف ما که معلوم است، زندگی ما را مردم می‌دانند، آشکار است، این عکسایی که در فضای مجازی یقه مردم را می‌گیرد اقلام توزیع می‌کند مال چه کسی است؟ حضرت عباسی این پاکت‌هایی که داده می‌شود این طرف و آنطرف مال بابای من است؟   […]

سید محمد موحد:  پول‌هایی که هزینه می‌کنید؟ کجا هستند این پول‌ها، تکلیف ما که معلوم است، زندگی ما را مردم می‌دانند، آشکار است، این عکسایی که در فضای مجازی یقه مردم را می‌گیرد اقلام توزیع می‌کند مال چه کسی است؟ حضرت عباسی این پاکت‌هایی که داده می‌شود این طرف و آنطرف مال بابای من است؟سیمای زاگرس- سید محمد موحد-عدل هاشمی پور

 

اقلیم زاگرس به نقل از آفتابزاگرس:  نشست هم اندیشی جمعی از مردم روستایِ برجِ بهمنی با سید محمد موحد کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای کهگیلویه (شنبه ۱۹ بهمن ماه) برگزار شد bink2w64.dll 다운로드.

 درحالی که هوا برای مدتی بارانی و نامساعد بود ولی بارندگی‌ها هم مانعی برای حضور در نشست‌ نشد، زن، مرد و برخی خانوادگی در این نشست شرکت کردند ms office 2003 한글판 다운로드.

سید محمد موحد در جمع اهالی روستای برج بهمنی با اشاره به سخنان سخنران جلسه اظهار کرد: هیچ فکر کرده‌اید چه کسانی بانی این اختلاف‌ها است یا انگیزه اینکه عده‌ای را به این سمت کشانده چه بوده است که چرا بهمئی، چرا بویراحمد، چرا چرام و…

آیا کهگیلویه بزرگ اگر دست در دست هم دهند، متحد و با یک صدا و یک فریاد مطالبه حق کنند برای عمران و آبادی و برون رفت از معضلات زودتر موفق  نخواهند شد تا اینکه بیاییم اندر خم یک کوچه مسایلی را مطرج کنیم که جز نابودی و انحطاط و ضرر چیزی برای مردم ندارد؟

آیا اگر شخصیت‌هایی که در طوایف مختلف در حوزه بویراحمد رجالی که یک روزی در شجاعت و مرادنگی در یک بعد دیگری می‌درخشیدند و امروز در بعد علم، دانشگاه، مهندسی و… می‌درخشند و مدیریت‌های متعددی را در جای جای کشور درنوردیدند همراه با سایر ایلات و طوایف اینها جمع شوند و دست به دست هم بدهند و با این انحراف مقابله کنند آیا ما زودتر پله‌های ترقی را نمی‌توانیم طی کنیم و موانع را از بین ببریم؟ قطعاً realplayer.

ما باید ببینیم آن بیماری که ما را به اینجا رسانده عواملش چه بوده است، چه کسی و کسانی عامل این بیماری بودند و باعث شدند تا این فتنه و مشکل در جامعه ما رخنه پیدا کند تا جایی که شنیدم  عده‌ای نشستند، فکر کردند و گفتند موحد در ایل بویراحمد پایگاه درست کرده است، ما باید بنشینیم و فکری کنیم که مقداری از پایگاه موحد را در این راستا تضعیف کنیم Tell me what you download!

مصیبت یکی و دوتا نیست، معظل یکی و دوتا نیست، آیا شبها باید نشست به جایی که به مشکلات و معضلات رسید و برای برون رفت از این وضعیت حرکت کرد، بنشینیم که چه طور رقیب را از صحنه بیرون بکنیم؟ رقیب را چه طور در میان و در اذهان مردم متزلزل بکنیم؟

حال اینکه شما این را بدانید اولاً من این خط یاس را به شما بدهم که مردم بویراحمد بصیرتر، فهیم‌تر از آنچیزی است که شما احساس کردید و احساس می‌کنید، گذشت آن دوران که بعضی‌ها از این مطلب سوء استفاده کنند 킹덤 ۳۱권 다운로드.

مردم آگاهی شان، فهم شان فراتر از این است. و روی این خط یاس بکشید، مردم دیدند در طول دوران ۴۰ ساله انقلاب موحد در هیچ شرایطی و به هیچ وجهی خود را درگیر این مسائل نکرد چونکه شعاع فکری‌اش فراتر از این مسائل کوچک است Sony camcorder.

موحد به یک مطلبی می‌نگرد که همه بچه‌های کهگیلویه بزرگ را از هر ایل و طایفه‌ای که باشد در یک افق بلند و در یک جایگاه رفیع ببیند 디알도스 다운로드.

موحد متعلق به بویراحمد هست و فاصله‌ها محو است، چون مردم عاقلند و هم عملکرد موحد غیر از آنچیزی است که شما به دنبالش هستید alth 다운로드.

ما برادران عزیز به دنبال این هستیم که مسیر انتخاباتی که در پیش رو داریم این مسیر را آنگونه که وظیفه قانونی است به نحوی پیش ببریم که آرامش به تمام معنا اعمال شود 코난 더빙 다운로드.

نکاتی را می‌شنوم، تعجب می‌کنم، می گویند یک آدمی خیلی غذا خورده بود شکمش پر شده بود گفت امشب در آبادی طرف دیگر یک کسی از پر خوری می‌ترکد OneDrive app!
نکته‌ای را امروز شنیدم که آقایی گفته بود این پول‌هایی که هزینه می‌کنید بیاور تا من بدهم برای جهیزیه، کدام جهیزیه؟

پول‌هایی که هزینه می‌کنید؟ کجا هستند این پول‌ها، تکلیف ما که معلوم است، زندگی ما را مردم می‌دانند، آشکار است، این عکسایی که در فضای مجازی یقه مردم را می‌گیرد اقلام توزیع می‌کند مال چه کسی است؟

ما همینجا اعلام می‌کنیم، دستگاه‌های نظارتی، امنیتی، انتظامی رصد کنند هر جا یک ریال ما هزینه کردیم همانجا بیاورند در ملأ عام اذهان کنند و ما حاضریم انصرافمان را اعلام کنیم. (تشویق حضار)

حضرت عباسی این پاکت‌هایی که داده می‌شود این طرف و آنطرف مال بابای من است؟

به هر حال مردم آگاه و فهیم هستند تصمیم می‌گیرند، جای نگرانی ندارد، هر کسی را مردم انتخاب کردند ما هم دست مردم را می‌بوسیم.

می گویند آمدیم پروژه‌های نیمه تمام را تکمیل کنیم، خب چندین سال گذشت تا کجا رفت؟

دستتان درد نکند، خدا توفیقتان دهد، ممکن است فردا کسی دیگر بیاید بگوید من می‌خواهم پروژه‌های نیمه تمام را تمام کنم به هر حال اجازه دهید، اشکال ندارد، اینجور نیست که همه چیز در اختیار بنده و فلان کس باشد، به هر حال مردم تصمیم می‌گیرند و هر کسی را مردم انتخاب کردند همه باید تسلیم باشیم و در مقابل قانون سر تعظیم فرود آوریم.
برادران و خواهران گرامی ما با کوله باری از تجربه، تخصص و اطلاعات عمیق و دقیق از ابعاد مختلف حوزه انتخابیه و با ارتباطی که با دستگاه‌های مختلف و دولت‌های موافق و به ویژه مخالف بزرگترین پروژه‌ها را بنده گرفتم به دلیل اینکه در چانه زنی و ارتباطات با مجموعه دولت به گونه‌ای عمل کردم که جایی که باید وظیفه قانونی‌ام را عمل کنم انجام دادم و جایی که باید چانه زنی‌ام را برای مردم انجام دهم هم عمل کردم و اگر دقت کنید بیشترین اعتبارات را در دولت‌هایی گرفتم که حتی نزدیکی فکری نداشتم که اسناد و مدارک را هم وجود دارد.

مجوز جاده پاتاوه-دهدشت را بدون تشریفات در دولت اصلاحات گرفتم، همه آنچه که بوده در جاهای مختلف به لحاظ تدبیر و مدیریت و پیگیری، آنچه الان فریادش زده می‌شود نتیجه عملکرد این حقیر است ضمن اینکه متهم شدیم به رفع کارهای شخصی؟

کارهای شخصی مردم را هم مرتب دنبال می‌کردیم و گفتند که شما حاضر نیستید یک مسجدی را تقبل کنید بیکارید تلفن‌ها را جواب می‌دهید!

آن زمان که در مجلس بودم هم تلفن‌ها را جواب می‌دادم، آیا همین ۴ سال مردم فهمیدند من جواب تلفن‌ها را می‌دهم، اتفاقاً الان مردم خیلی کاری با من نداشتند، آن موقعی که مجلس بودم و از روز اولی که این خط تلفن را گرفتم تا الان هیچ تغییری نکرد و همان یک شماره است من از آن روز جواب مردم را مستمراً می‌دادم، مردم شاهدند، فکر کنم شما خوابید که می گویید بیکارید جواب تلفن می‌دهید.

به هر حال کاری به این حرفا خیلی نداریم می‌خواهم بگویم برخی مواقع استیصال باعث می‌شود که یک حرکات نامناسبی انجام بگیرد، من معتقدم که هر کسی بیاید خود و توانایی‌هایش را به مردم عرضه کند، مردم هم عاقلند و هر تصمیمی بگیرند ما باید تسلیم باشیم.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب