۰:۰۰:۲۱ - یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
سناتور آمریکایی: اکنون زمان حمله به پالایشگاه‌های نفت ایران است.
هم اکنون زمان آن است که اگر ایران اقدامات تحریک آمیز خود را ادامه دهد یا غنی‌سازی اورانیوم را افزایش دهد، آمریکا حمله به پالایشگاه‌های نفت ایران را بر روی میز قرار دهد Swamp Company.   اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفت:  سناتور جمهوری‌خواه آمریکا به حملات پهپادی حوثی‌ها به پالایشگاه‌های نفت عربستان سعودی […]

هم اکنون زمان آن است که اگر ایران اقدامات تحریک آمیز خود را ادامه دهد یا غنی‌سازی اورانیوم را افزایش دهد، آمریکا حمله به پالایشگاه‌های نفت ایران را بر روی میز قرار دهد Swamp Company.US Senator Lindsey Graham

 

اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفت:  سناتور جمهوری‌خواه آمریکا به حملات پهپادی حوثی‌ها به پالایشگاه‌های نفت عربستان سعودی واکنش نشان داد lantern.

 لیندسی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه ایالت کارولینای جنوبی در یک رشته پیام توئیتری به حملات پهپادی حوثی‌ها به پالایشگاه‌های نفت شرکت آرامکو عربستان سعوی واکنش نشان داد jquery ajax file.

گراهام نوشت: حوثی‌های تحت حمایت ایران که به پالایشگاه های نفتی عربستان حمله کردند، نمونه دیگری از چگونگی ویران کردن خاورمیانه توسط ایران است 무료 네비 다운로드. رژیم ایران به صلح علاقه ای ندارد. آنها به دنبال سلاح‌های هسته‌ای و تسلط بر منطقه هستند Vegas.

این سناتور آمریکایی در ادامه می‌نویسد: هم اکنون زمان آن است که اگر ایران اقدامات تحریک آمیز خود را ادامه دهد یا غنی‌سازی اورانیوم را افزایش دهد، آمریکا حمله به پالایشگاه‌های نفت ایران را بر روی میز قرار دهد Thirty-nine nineteen downloads.

​پیش از این خبرگزاری “اسپا” از وقوع آتش سوزی در دو پالایشگاه نفت در عربستان در پی حملات پهپادی شب گذشته حوثی‌های یمن خبر داد Metal slug 4 download. این آتش سوزی‌ها در  مجموعه کارخانه های پالایشگاه بقیق در شرق عربستان و خریص در شرق ریاض متعلق به شرکت آرامکو رخ داده است 윈도우 미디어 동영상 다운로드.


کاهش میزان استخراج نفت در عربستان

Image result for Saudi Aramco
در عربستان پس از حمله پهپادها، استخراج نفت به نصف کاهش یافت 본능적으로 mp3 다운로드.

به نقل از بلومبرگ، پس از حملات پهپادی روز ۱۴ ماه سپتامبر، استخراج نفت در عربستان به نصف کاهش یافت.

این حملات، شدیدترین حمله به ساختار پالایشگاهی عربستان سعودی طی ۱۰ سال اخیر نامیده شده است. منابعی که این خبر را به اطلاع نشریه نامبرده رساندند، اعلام کردند که Saudi Aramco پس از حملات  مجبور شد استخراج نفت را به میزان ۵ میلیون بشکه در روز کاهش بدهد که نیمی از میزان استخراج روزانه عربستان است.

حملات پهپادی در صادرات نفت نیز ایجاد اختلال کرده است اما رقم مشخصی اعلام نشده است. مطابق با آمار بازار جهانی انرژی که هر سال  شرکت بریتیش پترولیوم منتشر می کند،  تولید نفت در عربستان سعودی در سال ۲۰۱۸ میلادی ۱۰,۵ میلیون بشکه در روز و صادرات نفت ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار بشکه در روز بوده است.

نیروهای مسلح یمن با استفاده از ده پهپاد علیه دو پالایشگاه نفت در بقیق و خریص واقع در شرق عربستان عملیات گسترده انجام دادند. این بزرگترین عملیات در عمق خاک عربستان بوده است.

 Graham: US should consider strike on Iranian oil refineries after attack on Saudi Arabia 

Trump, Saudi Crown Prince Speak on Refinery Attack, SPA Says

Senator Graham Proposes Bombing Iran’s Oil Fields to Teach Tehran Lesson After Houthi Saudi Attack

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب