گروه: حوادث / عمومی
تاریخ: ۲۳:۰۴ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
سرما و یخبندان در راه کهگیلویه و بویراحمد

موج سرما و یخبندان کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد. در برخی نقاط سردسیری همچون سی سخت دمای هوا تا منفی چهار درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.     اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  موج سرما و یخبندان کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد. کارشناس هواشناسی از بروز نخستین پدیده سرما […]

موج سرما و یخبندان کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد. در برخی نقاط سردسیری همچون سی سخت دمای هوا تا منفی چهار درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.Image result for یخبندان"

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  موج سرما و یخبندان کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد.

کارشناس هواشناسی از بروز نخستین پدیده سرما و یخبندان در این استان در ۲۴ ساعت آینده به ویژه در مناطق سردسیری و ارتفاعات خبر داد.
ولی بهره مند با بیان اینکه اوج سرما از نیمه های امشب وارد استان می شود افزود: در برخی نقاط سردسیری همچون سی سخت دمای هوا تا منفی چهار درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
وی همچنین از کشاورزان و باغداران نیز خواست تدابیر و اقدامات لازم را برای جلوگیری از سرمازدگی و یخبندان محصولات خود انجام دهند.
بهره مند بیان کرد: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی آسمان استان ظرف ۷۲ ساعت آینده صاف و نیمه ابری همراه با کاهش شدید دما به ویژه در نیمه های شب و وزش باد پیش بینی می شود.
مدیریت بحران کهگیلویه وبویراحمد نیز هشدار داده که با ورود سامانه سرما و یخبندان از امشب تمامی دستگاه های خدمات رسان و امدادی از جمله راهداری و حمل و نقل جاده ای، شرکت های آب، برق و گاز و همچنین هلال احمر و اورژانس آمادگی کامل برای مقابله با بروز هرگونه کمک رسانی را داشته باشند.

پاسخی بگذارید