۲۳:۰۴:۴۸ - شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸
سرما و یخبندان در راه کهگیلویه و بویراحمد
موج سرما و یخبندان کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد. در برخی نقاط سردسیری همچون سی سخت دمای هوا تا منفی چهار درجه سانتی گراد پیش بینی می شود Rough-and-tile downloads.     اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  موج سرما و یخبندان کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد KakaoTalk Yellow Ribbon. کارشناس هواشناسی […]

موج سرما و یخبندان کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد. در برخی نقاط سردسیری همچون سی سخت دمای هوا تا منفی چهار درجه سانتی گراد پیش بینی می شود Rough-and-tile downloads.Image result for یخبندان"

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  موج سرما و یخبندان کهگیلویه و بویراحمد را فرا می گیرد KakaoTalk Yellow Ribbon.

کارشناس هواشناسی از بروز نخستین پدیده سرما و یخبندان در این استان در ۲۴ ساعت آینده به ویژه در مناطق سردسیری و ارتفاعات خبر داد 신야구 다운로드.
ولی بهره مند با بیان اینکه اوج سرما از نیمه های امشب وارد استان می شود افزود: در برخی نقاط سردسیری همچون سی سخت دمای هوا تا منفی چهار درجه سانتی گراد پیش بینی می شود esv Bible.
وی همچنین از کشاورزان و باغداران نیز خواست تدابیر و اقدامات لازم را برای جلوگیری از سرمازدگی و یخبندان محصولات خود انجام دهند 만능 드라이버 다운로드.
بهره مند بیان کرد: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی آسمان استان ظرف ۷۲ ساعت آینده صاف و نیمه ابری همراه با کاهش شدید دما به ویژه در نیمه های شب و وزش باد پیش بینی می شود visual studio 2012 ultimate.
مدیریت بحران کهگیلویه وبویراحمد نیز هشدار داده که با ورود سامانه سرما و یخبندان از امشب تمامی دستگاه های خدمات رسان و امدادی از جمله راهداری و حمل و نقل جاده ای، شرکت های آب، برق و گاز و همچنین هلال احمر و اورژانس آمادگی کامل برای مقابله با بروز هرگونه کمک رسانی را داشته باشند Secret of Monkey Island.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب