۱۵:۲۴:۲۲ - پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷
رونق معاملات اسناد خزانه اسلامی/۱۵۹ میلیارد ریال اخزا معامله شد.
در پی دادوستد ۲۰۰ هزار ورقه اسناد خزانه اسلامی در نماد «اخزا۷۰۵» به ارزش ۱۵۹ میلیارد ریال، این نماد از نظر بیشترین میزان حجم و ارزش مبادلاتی در صدر تابلو اوراق با درآمد ثابت قرار گرفت Guildwar2 client download.   اقلیم ز اگرس به نقل از نیک نفت: در پی دادوستد ۲۰۰ هزار ورقه اسناد […]

در پی دادوستد ۲۰۰ هزار ورقه اسناد خزانه اسلامی در نماد «اخزا۷۰۵» به ارزش ۱۵۹ میلیارد ریال، این نماد از نظر بیشترین میزان حجم و ارزش مبادلاتی در صدر تابلو اوراق با درآمد ثابت قرار گرفت Guildwar2 client download.رونق معاملات اسناد خزانه اسلامی/۱۵۹ میلیارد ریال اخزا معامله شد

 

اقلیم ز اگرس به نقل از نیک نفت: در پی دادوستد ۲۰۰ هزار ورقه اسناد خزانه اسلامی در نماد «اخزا۷۰۵» به ارزش ۱۵۹ میلیارد ریال، این نماد از نظر بیشترین میزان حجم و ارزش مبادلاتی در صدر تابلو اوراق با درآمد ثابت قرار گرفت Jsp Hangul file download.

 رکوردشکنی‌های شاخص کل فرابورس طی روزهای اخیر به عبور این نماگر از کانال ۲۰۰۰ واحدی انجامید و بدین ترتیب آیفکس با ۳ Overseas webhard download.۲۴ درصد در ارتفاع ۲۰۱۲ واحدی ایستاد. شاخص کل فرابورس که روز گذشته با ۲.۵ درصد رشد در ارتفاع یک هزار و ۹۴۹ واحدی قرار گرفته بود امروز توانست در پی رشد ۶۳ واحدی برای نخستین بار از کانال دو هزار واحدی عبور کند و رکورد جدیدی را در تاریخ ده‌ساله خود به ثبت برساند vb.net ftp 다운로드.

بازارهای اول و دوم

از سویی دیگر، بازارهای اول و دوم در مجموع میزبان بیش از ۳۳۵ میلیون سهم به ارزش افزون بر یک هزار و ۷۶۳ میلیارد ریال بودند Free kids in the weather. در ادامه، پیگیری مبادلات سهام نشانگر آن است که در تابلوهای مبادلاتی بازار پایه بیش از ۷۹۷ میلیون سهم به ارزش بالغ بر دو هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال دست به دست شده است 캐피탈리즘 랩 다운로드. از سوی دیگر معامله‌گران اوراق، دو میلیون و ۶۹۰ هزار سهم را در تابلو اوراق با درآمد ثابت مبادله کردند که ارزش این حجم از دادوستدها بر دو هزار و ۱۹۳ میلیارد ریال بالغ شد 유니티 에셋 다운로드.

وضعیت اسناد خزانه اسلامی

امروز در پی دادوستد ۲۰۰ هزار ورقه اسناد خزانه اسلامی در نماد «اخزا۷۰۵» به ارزش ۱۵۹ میلیارد ریال، این نماد از نظر بیشترین میزان حجم و ارزش مبادلاتی در صدر تابلو اوراق با درآمد ثابت قرار گرفت 달마도 다운로드.

در میان اوراق تسهیلات مسکن نیز خریداران و فروشندگان این اوراق با دادوستد نزدیک به ۵۷ هزار ورقه تسه ۹۷۰۶ به ارزش افزون بر ۳۴ میلیارد ریال، منجر به صدرنشینی اوراق امتیاز تسهیلات مسکن شهریورماه جاری شدند Kursk download. حجم و ارزش مجموع مبادلات صورت گرفته در تابلو اوراق تسهیلات مسکن طی روز جاری به بیش از ۸۴ هزار ورقه به ارزش افزون بر ۵۱ میلیارد ریال رسید PowerPoint image.

عرضه «اخزا۷۰۶» فردا چهارم مهرماه

اسناد خزانه اسلامی در نماد «اخزا۷۰۶» که در تیرماه سال ۹۹ سررسید می‌شود فردا برای نخستین بار در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس گشایش می‌یابد. از سویی دیگر، این سری از اسناد خزانه اسلامی به تعداد ۲۷ میلیون و ۸۶۸ هزار و ۱۳۷ ورقه در خردادماه سال جاری توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی منتشر شده و فردا در فرابورس عرضه می‌شود.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب