۱۳:۲۴:۱۸ - یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸
روایت کوروش اسدپور خواننده بختیاری از تیتراژ بانوی سردار/ بی‌بی مریم اسطوره بود.
خواننده تیتراژ سریال تلویزیونی «بانوی سردار» ضمن اشاره به نحوه حضورش در این مجموعه داستانی، بی‌بی مریم بختیاری را نماد ملی‌گرایی، تعصب و شجاعت توصیف کرد editplus 3 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از مهر:   خواننده تیتراژ سریال تلویزیونی «بانوی سردار» ضمن اشاره به نحوه حضورش در این مجموعه داستانی، بی‌بی مریم بختیاری […]

خواننده تیتراژ سریال تلویزیونی «بانوی سردار» ضمن اشاره به نحوه حضورش در این مجموعه داستانی، بی‌بی مریم بختیاری را نماد ملی‌گرایی، تعصب و شجاعت توصیف کرد editplus 3 다운로드. 

Image result for ‫بانوی سردار‬‎

 

اقلیم زاگرس به نقل از مهر:   خواننده تیتراژ سریال تلویزیونی «بانوی سردار» ضمن اشاره به نحوه حضورش در این مجموعه داستانی، بی‌بی مریم بختیاری را نماد ملی‌گرایی، تعصب و شجاعت توصیف کرد internet explorer 9 Hangul.

کوروش اسدپور آهنگساز، خواننده و پژوهشگر صاحب نام موسیقی بختیاری ضمن اشاره به نحوه حضورش به‌عنوان خواننده تیتراژ در سریال تلویزیونی «بانوی سردار» توضیح داد: روزگاری کسی از اسطوره مقاومت و پایمردی مردم ایل بختیاری خبری نداشت تا اینکه از بیست سال پیش شرایط به گونه‌ای فراهم شد تا بسیاری از شاعران، نویسندگان و هنرمندان مطرح از جمله پریچهر سلطانی کتاب «سردار بی‌بی مریم بختیاری سردار آزادگی» را منتشر کند و فضایی را فراهم آورد تا مردم با یکی از شخصیت‌های مهم تاریخ کشورمان آشنا شوند pom.xml jar 다운로드.

وی افزود:‌ البته من از مدت‌ها قبل از انتشار کتاب، آلبوم «ذله» را منتشر کرده بودم که یکی از آثار این آلبوم ترانه‌ای با موضوع «بی‌بی مریم» بود و خوشبختانه این آلبوم و قطعه، که محتوای کلی آن درباره زنان غیور ایل بختیاری بود، با استقبال مخاطبان روبرو شد Not the end of the download. اتفاقاً به گفته خانم سلطانی، یکی از انگیزه‌هایی که برای ایشان در تالیف کتاب ایجاد شد گویا همین ترانه‌ها بودند که به هر حال برای من افتخار است Vestcert.

Image result for ‫کوروش اسدپور‬‎

این خواننده باسابقه بختیاری ادامه داد: پس از اینکه سریال «بانوی سردار» توسط آقای پرویز شیخ طادی ساخته شد، تماس‌هایی از طرف مدیریت صدا و سیمای استان چهار محال و بختیاری داشتم که پیشنهاد دادند تیتراژ سریال به خوانندگی بنده صورت گیرد 판결서체 다운로드. که البته من در ابتدا ماجرا را نپذیرفتم اما با توجه به مذاکراتی که برای این فعالیت با من صورت گرفت، متقاعد شدم که تیتراژ کار را بخوانم 그랜드 부다페스트 호텔 자막 다운로드. من هم با تکیه بر همین موضوع و تجربه آلبوم «ذله»، قطعه بی‌بی مریم از همین مجموعه را انتخاب کردم و دوباره آن را بازخوانی کردم Langgritsa 2. خوشبختانه گویا در تیتراژ سریال بانوی سردار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

اسدپور تصریح کرد: بی‌بی مریم برای مردم بختیاری اسطوره‌ای فراموش نشدنی است که آوازه او در ملی گرایی، تعصب به قوم، شجاعت و مواردی از این دست نه تنها در ایران که در بسیاری از ممالک اروپایی هم مورد توجه قرار گرفته است به طوری که او در خاورمیانه تبدیل به نامی شده که تا مدت‌ها مورد احترام همه بود kt smart application form. بنابراین فضای موسیقایی کار نیز به سمتی رفت که به سهم خود تلاش کند تا این ویژگی‌های انسانی در قالب تیتراژ نیز وجود داشته باشد 쥬라기공원 오퍼레이션 제네시스 다운로드. ترانه «بی بی مریم» گامی در راستای چنین هدفی بود.

این خواننده موسیقی بختیاری در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: به طور حتم بنده به عنوان یک بختیاری ممکن است انتقاداتی به سریال بانوی سردار داشته باشم که از آن جمله می‌توان به طراحی لباس سریال در برخی وقایع تاریخی اشاره کرد که جای تامل بیشتری دارد، اما در مجموع می‌توانم بگویم این مجموعه توانسته ارتباط خوبی با مخاطبانش برقرار کند و من نیز بسیار خوشحالم که در این فضا سهمی داشته‌ام.

 

.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب