۱۰:۳۰:۲۱ - جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹
رقابت شدید عراق و عربستان بر سر مشتری نفتی قدیمی ایران
عربستان سعودی و عراق که بزرگترین تولیدکنندگان اوپک هستند، با یکدیگر برای برتری در بازار نفت هند که سومین واردکننده بزرگ نفت در جهان است، رقابت می‌کنند Download 1gram player.     اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا: عربستان سعودی و عراق که بزرگترین تولیدکنندگان اوپک هستند، با یکدیگر برای برتری در بازار نفت هند […]

عربستان سعودی و عراق که بزرگترین تولیدکنندگان اوپک هستند، با یکدیگر برای برتری در بازار نفت هند که سومین واردکننده بزرگ نفت در جهان است، رقابت می‌کنند Download 1gram player.رقابت شدید عراق و عربستان بر سر مشتری نفتی قدیمی ایران

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا: عربستان سعودی و عراق که بزرگترین تولیدکنندگان اوپک هستند، با یکدیگر برای برتری در بازار نفت هند که سومین واردکننده بزرگ نفت در جهان است، رقابت می‌کنند 가사수작 다운로드.

آمار شرکت کپلر نشان داد که عربستان سعودی در آوریل ۱.۰۸۴ میلیون بشکه در روز به هند صادر کرد و عراق را که ۷۶۰ هزار بشکه در روز صادرات داشت، مغلوب کرد و به جایگاه صادرکننده شماره یک نفت به هند دست یافت YouTube mp4 high definition download. عراق از سال ۲۰۱۷ پس از تحریم نفت ایران و ونزوئلا از سوی آمریکا، به صادرکننده بزرگ نفت به هند تبدیل شد Nexon Hit. این کشور در مارس ۹۶۹ هزار بشکه در روز و  عربستان سعودی ۷۱۶ هزار بشکه در روز نفت به هند صادر کرده بود Tetris.

ثامر غضبان، وزیر نفت سابق عراق در آوریل گفته بود که این کشور برای عرضه نفت به هند به دلیل قرنطینه و تقاضای کمتر از سوی این کشور دچار مشکل شده است 리버스 다운로드.

به گفته تام کنیسون، تحلیلگر نفتی خاورمیانه در شرکت FGE Energy، شرکت بازاریابی نفت دولتی عراق (سومو) ناچار خواهد بود قیمت فروش نفت سبک و سنگین بصره در ژوئن به مقصد آسیا را به میزان کمتری از قیمتهای فروش عربستان سعودی عرضه کند android 대용량 파일. همچنین پالایشگاههای هندی ممکن است بین ۵۰ تا ۷۰ درصد از نفتی که بر اساس قراردادشان قرار بود در ژوئن دریافت کنند را تحویل بگیرند که به معنای دشوارتر شدن رقابت میان دو صادرکننده خاورمیانه ای خواهد بود Download Defiance.

شرکت سومو قیمت فروش رسمی نفت برای تحویل در آوریل به مقصد آسیا را در رقابت با کاهش قیمت نفت عربستان سعودی، کاهش داد sims 4 다운로드.

عربستان سعودی تلاش کرده است برتری خود در بازار هند را با مجموعه قراردادهایی نظیر توافق اولیه برای خرید ۲۰ درصد سهام در کسب و کار نفت و مواد شیمیایی شرکت ریلاینس اینداستریز و ساخت یک پالایشگاه به ظرفیت ۱.۲ میلیون بشکه در روز با شراکت شرکت ملی نفت ابوظبی (ادنوک) دوباره کسب کند 스마트폰 동물의숲 다운로드.

اچ پی اس آهوجا، مدیرعامل شرکت ذخایر نفت استراتژیک هند در مصاحبه ای در ۲۱ آوریل به پایگاه “اس اند پی گلوبال پلاتس” گفته بود: هند به منظور بهره بردن از قیمتهای ارزان نفت و کاهش هزینه واردات به دنبال واردات محموله‌های نفت از خاورمیانه به منظور پر کردن سریعتر ذخایر نفت استراتژیک تا حداکثر ظرفیت ممکن است.

شرکت ادنوک هم در حال ذخیره کردن نفت در تاسیسات ذخیره سازی زیرزمینی مانگالور است و در سال ۲۰۱۸ توافقی را برای ذخیره سازی نفت در پادور امضا کرد.

بر اساس گزارش پلاتس، اگرچه عراق از طریق صادرات نفت سنگین بصره که در میان پالایشگاههای هندی پرطرفدار است، توانسته است سهم خود در بازار هند را افزایش دهد اما همچنان باید اقدامات بیشتری را برای جلب توجه خریداران هندی انجام دهد

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب