۱۹:۰۷:۳۰ - یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹
رشد نگران کننده آمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
در پنجمین روز از مردادماه؛ ۱۸۹ بیمار مشکوک و یا قطعی مبتلا به کرونا در بخش های بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۰۰ بیمار کرونایی قطعی هستند Weithin download.   اقلیم زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان خبر داد […]

در پنجمین روز از مردادماه؛ ۱۸۹ بیمار مشکوک و یا قطعی مبتلا به کرونا در بخش های بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۰۰ بیمار کرونایی قطعی هستند Weithin download. 

اقلیم زاگرس به نقل از وبدا:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان خبر داد و گفت: در پنجمین روز از مردادماه؛ ۱۸۹ بیمار مشکوک و یا قطعی مبتلا به کرونا در بخش های بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۰۰ بیمار کرونایی قطعی هستند 황제를 위하여 다운로드.

 دکتر پرویز یزدان‌پناه با اشاره به اینکه ۱۶ بیمار کرونایی نیز در بخش آی سی یو بیمارستان‌های استان تحت درمان هستند، عنوان کرد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۲۳۰۳ مورد گزارش شده است 초대장 양식 다운로드.

دکتر یزدان‌پناه اظهار داشت: امروز نیز جواب ۸۸ نمونه را از آزمایشگاه تشخیصی سلولی مولکولی یاسوج دریافت نمودیم که بیشترین موارد مثبت بویراحمد (٧٠ درصد) و بقیه موارد در بهمیی و دنا شناسایی شده اند. 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: برای کنترل کرونا همه ملزم به استفاده از ماسک هستند و نباید دست‌ها را به هیچ‌وجه به صورت خود بزنند، باید فاصله ۲ متری را در هر شرایطی از افراد دیگر به ویژه هنگام صحبت کردن حفظ کرده، در تجمعات شرکت نکرده و خطر  کرونا را جدی بگیرند game for memories.

وی یادآور شد: ما مجبور به ادامه زندگی با کرونا هستیم، این بیماری ضعیف نشده است و باید فعالیت های روزانه  خود را همراه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به نحوی ادامه دهیم که به اطرافیانمان آسیبی وارد نکنیم 콜 오브 듀티 ۱ 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب