۱۰:۴۵:۳۹ - سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر گچساران صادر شد
رئیس دادگستری شهرستان گچساران از صدور رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر سابق گچساران خبر داد.      اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس دادگستری شهرستان گچساران از صدور رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر سابق گچساران خبر داد maven nexus. رضا غریب‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران […]

رئیس دادگستری شهرستان گچساران از صدور رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر سابق گچساران خبر داد. کهگیلویه و بویراحمد| رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر گچساران صادر شد

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس دادگستری شهرستان گچساران از صدور رأی متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر سابق گچساران خبر داد maven nexus.

رضا غریب‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران از صدور احکام متهمان پرونده شهرداری و عضو سابق شورای شهر گچساران خبر داد و اظهار داشت: متهمان این پرونده ۲۱ نفر شامل کارمندان شهرداری، عضو سابق شورای شهر و چند دلال و کارمند هستند Windows rs5.

رئیس دادگستری شهرستان گچساران افزود: اختلاس، جعل، استفاده از سند مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع و کلاهبرداری اتهاماتی است که به این افراد وارد شده است YouTube from your phone.

غریب‌پور با تشریح جزئیات این پرونده، عنوان کرد: طبق بررسی‌ها، ارباب‌ رجوع‌ها باید برای تمدید پروانه ساخت یا عوارض پولی به حساب شهرداری واریز می‌کردند که این افراد پول را از ارباب رجوع دریافت کرده و به حساب خود واریز می‌کردند Loan Ong 2.

رئیس دادگستری شهرستان گچساران تصریح کرد: این افراد، سپس فیش جعلی تهیه و از طریق تبانی، فیش جعلی را در پرونده ارباب رجوع در امور مالی شهرداری ثبت می‌کردند Minecraft Pocket Edition 0.12.0.

وی با اشاره به اینکه رای  این پرونده، قبلاً در دادگستری گچساران صادر شده بود، ابراز کرد: پس از اعتراض متهمان، این رای با تغییر جزئی در دادگاه تجدیدنظر استان تایید و ابلاغ شد 맑은고딕 다운로드.

غریب‌پور بیان کرد: رای این افراد حبس طولانی‌مدت، انفصال از خدمات دولتی و رد مال است که به زودی به اجرای احکام دادگستری ارسال می‌شود Download Breeding War.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب