۱۰:۲۵:۱۴ - سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
ذوق هنری پیرزن کهگیلویه و بویراحمدی + فیلم و عکس
نقاشی روی دیوار این مادربزرگ طرحی است که در قدیم زنان روی پارچه‌ها گلدوزی کرده و پرده‌های گلدوزی شده را بر دیوار و یا روی کمد آویزان می‌کردند Download 50 Shadow Abyss.   اقلیم زاگرس به نقل از فارس:  روحانی قصه‌گو روایتی جالب ازشاهنامه‌خوانی و نقاشی بی بی عجب‌ناز پیرزن خوش ذوق کهگیلویه و بویراحمدی […]

نقاشی روی دیوار این مادربزرگ طرحی است که در قدیم زنان روی پارچه‌ها گلدوزی کرده و پرده‌های گلدوزی شده را بر دیوار و یا روی کمد آویزان می‌کردند Download 50 Shadow Abyss.ذوق هنری پیرزن کهگیلویه و بویراحمدی + فیلم و عکس

 

اقلیم زاگرس به نقل از فارس:  روحانی قصه‌گو روایتی جالب ازشاهنامه‌خوانی و نقاشی بی بی عجب‌ناز پیرزن خوش ذوق کهگیلویه و بویراحمدی آورده است 오늘도 빛나는 너에게 다운로드.

اسماعیل آذری‌نژاد روحانی معروفی است که به خاطر سبک متفاوت برقراری ارتباط با دیگران خبرساز شده است.  روحانی قصه‌گو در ادامه فعالیت‌های طرح«قصه، توپ، رنگ» از پیرزنی روستایی نوشته که هم شاهنامه می‌خواند و هم علاقه به نقاشی دارد Third Love.

بی‌بی عجب ناز پیرزنی ساکن روستای سواری از بخش سرفاریاب است 한컴 사전 무료 다운로드.

مادربزرگ قصه‌ی این روحانی، ذوق هنری دارد و با وجود اینکه سواد ندارد شعرهایی از شاهنامه را از بر دارد youtube videos from your mac.

نقاشی روی دیوار این مادربزرگ طرحی است که در قدیم زنان روی پارچه‌ها گلدوزی کرده و پرده‌های گلدوزی شده را بر دیوار و یا روی کمد آویزان می‌کردند 귓방망이 다운로드.

روحانی قصه‌گو در صفحه شخصی خود نوشت: «وارد حیاطش که شدم با ذوق رفت نقاشی‌ها و رنگ آمیزی‌هاش را آورد، گفت همه را رنگ کردم free ppt theme.
شور و ذوقش وقتی دیدنی شد که گفتم: رنگ و قلم مو برات آوردم شروع کرد روی دیوار خونش به نقاشی کشیدن 코드기어스 부활의 를르슈 다운로드. گفتم رنگ‌ها را می‌گیرم تو نقاشی بکش
گفت: باید تو دست خودم باشه یک توپ هم بده می خوام بازی کنم 호텔더스크의 비밀 다운로드.
بی بی عجب ناز نمونه یک مادربزرگی است که هر کس داشته باشد بی نیاز از مهدکودک است.»

بر چسب ها:
منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب