۲۱:۴۴:۴۵ - یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
دمای هوای منطقه امامزاده جعفر گچساران به ۴۶.۲ درجه سانتیگراد رسید
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حداکثر دمای هوای منطقه امامزاده جعفر گچساران گرمترین نقطه این استان در شبانه روز گذشته به ۴۶.۲ درجه سانتیگراد رسیده است exotic zone.     اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حداکثر دمای هوای منطقه امامزاده جعفر گچساران گرمترین […]

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حداکثر دمای هوای منطقه امامزاده جعفر گچساران گرمترین نقطه این استان در شبانه روز گذشته به ۴۶.۲ درجه سانتیگراد رسیده است exotic zone.دمای هوای منطقه امامزاده جعفر گچساران به ۴۶.۲ درجه سانتیگراد رسید

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حداکثر دمای هوای منطقه امامزاده جعفر گچساران گرمترین نقطه این استان در شبانه روز گذشته به ۴۶.۲ درجه سانتیگراد رسیده است 웹페이지 소스 다운로드.

ولی بهره‌مند روز یکشنبه اظهار داشت: حداکثر دمای هوای شهر دوگنبدان در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵.۴ درجه سانتیگراد گزارش شده است 능엄주 다운로드.
وی تصریح کرد: دمای هوای شهر دهدشت نیز در این مدت ۴۴.۹، لیکک ۴۴.۸ و شهرهای سردسیری یاسوج و سی سخت به ترتیب ۳۶.۴ و ۳۴.۶درجه سانتیگراد ثبت شده است itunes 8 다운로드.
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رطوبت از دیگر پدیده های هواشناسی استان در شبانه روز گذشته بوده که میزان رطوبت در یاسوج ۵۷درصد،سی سخت ۵۰ درصد، امامزاده جعفر ۴۴درصد و دوگنبدان ۲۶درصد بوده است mms link.

بهره مند ابراز داشت:پیش بینی می شود دمای هوا در استان  شبانه روز آینده ۲ درجه کاهش اما در روزهای پایانی هفته تا چهار درجه افزایش یابد 에이프릴 다운로드.
وی وزش تندباد لحظه ای در ساعت های پایانی روز و شب هنگام را از دیگر پدیده های هواشناسی ۲۴ آینده در کهگیلویه و بویراحمد ذکر کرد rhev.
کهگیلویه و بویراحمد با مساحتی حدود ۱۶ هزار و ۲۴۹ کیلومتر مربع، سرزمینی مرتفع و کوهستانی با اقلیم سردسیری و گرمسیری در جنوب غربی ایران قرار دارد 포켓몬스터 x 롬파일 다운로드.
این استان یک درصد مساحت کشور را دارد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب