۲۳:۴۷:۱۱ - چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
دستگیری ۹ شکارچی سوءاستفاده‌گر از آتش‌سوزی جنگل‌های خامی در گچساران
همزمان با آتش‌سوزی ارتفاعات خامی در گچساران متاسفانه ۹ شکارچی غیرمجاز در اوج آتش سوزی‌ها به شکار یک راس «کَل وحشی» کرده که بعد از چهار شبانه روز رصد مستمر، در این ارتفاعات به همراه لاشه شکار دستگیر شدند avg 백신. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری ۹ […]

همزمان با آتش‌سوزی ارتفاعات خامی در گچساران متاسفانه ۹ شکارچی غیرمجاز در اوج آتش سوزی‌ها به شکار یک راس «کَل وحشی» کرده که بعد از چهار شبانه روز رصد مستمر، در این ارتفاعات به همراه لاشه شکار دستگیر شدند avg 백신.کهگیلویه و بویراحمد| 9 شکارچی سوءاستفاده‌گر از آتش‌سوزی جنگل‌های خامی دستگیر شدند

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری ۹ شکارچی غیرمجاز در ارتفاعات کوه خامی گچساران در زمان آتش سوزی جنگل‌ها و اراضی مرتعی آن خبر داد 엑소 으르렁 mp3 다운로드.

سید اسدالله هاشمی  اظهار داشت: همزمان با آتش‌سوزی ارتفاعات خامی در گچساران متاسفانه ۹ شکارچی غیرمجاز در اوج آتش سوزی‌ها به شکار یک راس «کَل وحشی» کرده که بعد از چهار شبانه روز رصد مستمر، در این ارتفاعات به همراه لاشه شکار دستگیر شدند 식샤를 합시다۳ ۱화 다운로드.

وی با تشریح عملیات دستگیری این شکارچیان توسط چهار محیط بان ارتفاعات خامی گچساران، خاطرنشان کرد: متاسفانه در زمانی که مردم و مسئولان از زمین و هوا در حال خاموش‌نمودن شعله های آتش در این ارتفاعات بودند این شکارچیان متخلف با سوءاستفاده از زمان آتش اقدام به شکار “‌کَل وحشی‌” کرده اما با درایت محیط بانان اداره محیط زیست گچساران و در عملیات‌های مختلف تعقیب و گریز این شکارچیان را دستگیر کردند bink2w64.dll 다운로드.

مدیرکل محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد از تحویل دادن این شکارچیان به نیروی انتظامی خبر داد و افزود: متاسفانه بسیاری از گونه‌های گیاهی و جانوری در آتش سوزی ارتفاعات خامی گچساران از بین رفته است ms office 2003 한글판 다운로드.

هاشمی ادامه داد: آمار نهایی جانداران تلف شده در این آتش سوزی در حال بررسی بوده اگرچه این منطقه از مناطق حفاظت شده محسوب نمی‌شود realplayer.

وی گفت: حجم آتش سوزی و سطح هکتار آتش گرفته متاسفانه وسیع بوده و براساس برآوردهای اولیه این خسارت‌ها به عرصه‌های گیاهی و جانوری به طور حتم فراوان بوده است Tell me what you download.

‌آتش سوزی ارتفاعات خامی بعد از گذشت پنج روز با مشارکت گسترده نیروهای هوایی ارتش، سپاه پاسداران، بسیج مردمی، جامعه ورزشی و اقشار مختلف مردمی با امکانات بسیار کم مهار شد 킹덤 ۳۱권 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب