۲۳:۲۶:۴۵ - چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
دستگیری ۶۶ مفسد اقتصادی در بوشهر
در حوزه مقابله با فساد اقتصادی در استان با محوریت زمین‌خواری و فرار مالیاتی اقدامات خوبی صورت گرفته و حدود ۴۸ فقره انواع جرایم اقتصادی با محوریت دو جرم مذکور با ارزش بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان در چهار ماهه سال جاری کشف و در همین ارتباط همچنین ۶۶ نفر دستگیر شده اند futura font. […]

در حوزه مقابله با فساد اقتصادی در استان با محوریت زمین‌خواری و فرار مالیاتی اقدامات خوبی صورت گرفته و حدود ۴۸ فقره انواع جرایم اقتصادی با محوریت دو جرم مذکور با ارزش بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان در چهار ماهه سال جاری کشف و در همین ارتباط همچنین ۶۶ نفر دستگیر شده اند futura font.فساد اقتصادی

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:    فرمانده انتظامی استان بوشهر عنوان کرد: در حوزه مقابله با فساد اقتصادی با محوریت زمین‌خواری و فرار مالیاتی در چهار ماهه اول سال جاری ۶۶ نفر دستگیر شده است 로보카폴리 동영상 다운로드.

سردار خلیل واعظی در نشست مطبوعاتی توضیح داد: در حوزه مقابله با فساد اقتصادی در استان با محوریت زمین‌خواری و فرار مالیاتی اقدامات خوبی صورت گرفته و حدود ۴۸ فقره انواع جرایم اقتصادی با محوریت دو جرم مذکور با ارزش بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان در چهار ماهه سال جاری کشف و در همین ارتباط همچنین ۶۶ نفر دستگیر شده اند 내 연애의 기억 다운로드.

وی تصریح کرد: مهمترین جرایم فضای مجازی در استان بوشهر، برداشت اینترنتی غیرمجاز با ۴۳ درصد و کلاهبرداری اینترنتی با ۳۸ درصد است on-demand Korea video.

ترانزیت مواد مخدر را از طریق دریا

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: طی سال‌های گذشته دریا به محلی برای ورود مواد مخدر به استان تبدیل شده است و موادمخدر را از طریق دریا ترانزیت می کنند 지누션 다운로드. سال جاری حدود سه تن و ۹۲۶ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از افزایش دستگیری قاچاقچیان و توقیف خودروها در استان خبر داد و بیان کرد: در این زمینه ۶ باند عمده در استان متلاشی شده و بیشترین کشفیات نیز مربوط به تریاک بوده است Webma 2.

وی در پاسخ به چرایی افزایش قاچاق از طریق دریا عنوان کرد: کنترل در خشکی برای پلیس راحت تر بوده و تمام تجهیزات و ابزارهای ما نیز در خشکی است، همچنین در دریا به اندازه خشکی حضور نداریم ولی با این حال مقابله انجام می‌شود Download all the down.

 واعظی از توقیف بیش از ۵۰۰۰ خودروی حامل کالای قاچاق در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: ایستگاه بازرسی پلیس به سامانه گمرک متصل بوده و در صورت عدم مطابقت بارنامه برخورد صورت می‌گیرد 프렌즈 mp3 다운로드.

رشد ۸۵ درصدی کشفیات قاچاق در استان بوشهر

وی با اشاره به رشد ۸۵ درصدی کشفیات قاچاق در استان افزود: در زمینه کشفیات سوخت قاچاق نیز  رشد چشمگیری را شاهد هستیم 와사비 다운로드.

وی از افزایش تلفات تصادفات جاده‌ای در حوزه درون‌شهری و برون‌شهری خبر داد و گفت: متاسفانه به علت گرمای هوا راکبان موتور نمی توانند از کلاه ایمنی استفاده کنند و ۳۸ درصد تصادفات فوتی استان نیز مربوط به موتورسیکلت‌ها است 검정고시 다운로드.

سردار واعظی با بیان اینکه ۱۰۵ درصد از جرایم جنایی در سطح استان کشف شده است، یادآور شد: در سال جاری شاهد کاهش سرقت‌های مسلحانه و عدم وقوع برخی جرایم از جمله جیب‌بری، آدم‌ربایی، سرقت از بانک و طلافروشی بوده ایم.

وی تاکید کرد:  وقوع قتل در استان نسبت به سال گذشته افزایش داشته و بیشتر این قتل‌ها نیز خانوادگی بوده است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب