۱۹:۳۱:۲۹ - چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
دستگیری ۱۵۰ اغتشاشگر در گچساران
هم‌اکنون ۱۵۰ نفر از اغتشاشگران گچساران که به اموال عمومی ضرر وارد کردند دستگیر و تلاش خواهیم کرد تا آخرین نفر این اغتشاشگران دستگیر شود 아파치 앤트 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از فارس:  فرمانده انتظامی گچساران گفت: هم‌اکنون ۱۵۰ نفر از اغتشاشگران و اشرار که به اموال عمومی این شهرستان ضرر وارد کردند […]

هم‌اکنون ۱۵۰ نفر از اغتشاشگران گچساران که به اموال عمومی ضرر وارد کردند دستگیر و تلاش خواهیم کرد تا آخرین نفر این اغتشاشگران دستگیر شود 아파치 앤트 다운로드.دستگیری 150 اغتشاشگر در گچساران

 

اقلیم زاگرس به نقل از فارس:  فرمانده انتظامی گچساران گفت: هم‌اکنون ۱۵۰ نفر از اغتشاشگران و اشرار که به اموال عمومی این شهرستان ضرر وارد کردند دستگیر شدند Shinhan Child.

سرهنگ سید محمد موسوی در نشست پیرامون برگزاری راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور با تاکید بر حضور روسای ادارات در این مراسم گفت: تمامی روسای ادارات در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت شرکت داشته‌ باشند چرا که ما مسوولین این شهر و نظام هستیم Pre-bgm download.

 فرمانده انتظامی گچساران با اشاره به اینکه دشمن در حال برنامه‌ریزی است، گفت:  در حوادث اخیر امکاناتی را از ما گرفته شد که مطمئن باشید آن کسانی که در نظام جمهوری اسلامی سنگ‌اندازی می‌کنند جایگاهی ندارند.

 وی ادامه داد: برخی‌ها از این نظام حقوق دریافت می‌کنند ولی فرزندان آنان جزء اغتشاشگران و آشوبگران حوادث اخیر هستند.

موسوی با اشاره به اینکه در این اغتشاشات اخیر تلاش کرده‌ایم که تلفات جانی رخ ندهد، ابراز کرد: نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی سنگ را تحمل کردند اما یک تیراندازی به سمت این آشوبگران نداشتند.

 فرمانده انتظامی گچساران خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ۱۵۰ نفر از اغتشاشگران که به اموال عمومی ضرر وارد کردند دستگیر و تلاش خواهیم کرد تا آخرین نفر این اغتشاشگران دستگیر شود.

وی افزود: با تلاش دستگاه‌های امنیتی این اشرار شناسایی و دستگیر خواهند شد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب