۰:۴۸:۴۸ - چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
دستگیری یک اسرائیلی به اتهام جاسوسی برای ایران
نیروهای امنیت داخلی اسرائیل یک شهروند این کشور را که برای جمهوری اسلامی جاسوسی می‌کرده دستگیر کردند 삼성 오딘 다운로드. متهم با رابطهای اطلاعاتی ایران ازجمله یک عضو سازمان “جبهۀ خلق برای آزادی فلسطین” تماس گرفته است.    اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:  نیروهای امنیت داخلی اسرائیل یک شهروند این کشور را که […]

نیروهای امنیت داخلی اسرائیل یک شهروند این کشور را که برای جمهوری اسلامی جاسوسی می‌کرده دستگیر کردند 삼성 오딘 다운로드. متهم با رابطهای اطلاعاتی ایران ازجمله یک عضو سازمان “جبهۀ خلق برای آزادی فلسطین” تماس گرفته است.  

اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:  نیروهای امنیت داخلی اسرائیل یک شهروند این کشور را که گفته می‌شود برای جمهوری اسلامی جاسوسی می‌کرده دستگیر کردند malicious apps. قوانین اسرائیل برای جاسوسی به نفع دولت‌های خارجی مجازات‌های سنگینی در نظر گرفته‌اند Season 4 of Silicon Valley.

روز سه‌شنبه، ۱۹ فروردین (هفتم آوریل) خبرگزاری آلمان به نقل از پلیس اسرائیل گزارش داد که یک شهروند اسرائیلی به اتهام همکاری با وزارت اطلاعات ایران دستگیر شده است

در بیانیه‌ای که پلیس اسرائیل منتشر کرده آمده است که متهم با یک “گروه تروریستی” لبنان مرتبط با جمهوری اسلامی هم در تماس بوده است. 

از جمله فعالیت‌های این فرد، جمع‌آوری اطلاعات در باره تاسیسات امنیتی و دفاعی اسرائیل و همچنین شناسایی عرب‌‌های اسرائیلی طرفدار حکومت ایران بوده است. 

تماس با ایران از طریق سازمان فلسطینی

پلیس اسرائیل در بیانیه خود نوشته است که متهم با رابط های اطلاعاتی ایران از جمله یک عضو سازمان “جبهۀ خلق برای آزادی فلسطین” تماس گرفته است. 

در بیانیه تاکید شده است که این گروه با دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی همکاری می‌کند elemental periodic tables.

پلیس اسرائیل از اعلام نام متهم و محتوای کیفرخواست خودداری کرده است 만능 고스트 다운로드.

اوایل سال گذشته میلادی نیز گونن سِگِو، وزیر اسبق انرژی و امور زیربنایی اسرائیل اعتراف کرد که برای جمهوری اسلامی جاسوسی می‌کرده است. 

او پیش‌‌تر دستگیر شده و در انتظار محاکمه بود اما از طریق اعتراف، از مجازات سنگین برحذر ماند 아는형님 마마무 다운로드

قوانین اسرائیل برای جاسوسی به نفع دولت‌های خارجی مجازات‌های سنگینی درنظر گرفته‌اند.

Israeli arrested for spying for Iran

Israeli Security Agency Says It Arrested Alleged Iran Spy

Israeli Security Agency Says It Arrested Alleged Iran Spy

Israel Says it Arrested Alleged Iran Spy

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب