۱۷:۴۹:۲۱ - دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
دستگیری متهمان سه قتل شبانه روز گذشته در یاسوج و گچساران
فرمانده پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از وقوع سه قتل در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌های بویراحمد و گچساران این استان خبر داد و از وقوع این قتل‌ها اظهار تاسف کرد Katia model.   اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  فرمانده پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد: در شبانه روز گذشته در […]

فرمانده پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از وقوع سه قتل در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌های بویراحمد و گچساران این استان خبر داد و از وقوع این قتل‌ها اظهار تاسف کرد Katia model. 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  فرمانده پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد: در شبانه روز گذشته در یاسوج و گچساران سه قتل رخ داده که متهمان دستگیر شده اند 캔 뮤직 다운로드.

 فرمانده پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از وقوع سه قتل در ۲۴ ساعت گذشته در شهرستان‌های بویراحمد و گچساران این استان خبر داد و از وقوع این قتل‌ها اظهار تاسف کرد php exe 파일 다운로드.
سرهنگ ‌سعید بالش زر با بیان اینکه متاسفانه در شبانه روز گذشته سه قتل در شهر‌های یاسوج مرکز شهرستان بویراحمد و دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران رخ داد، گفت: مرتکبان این قتل‌ها در همان ساعات اولیه دستگیر و اکنون در اختیار نیروی انتظامی هستند rammap 다운로드.
وی دلیل یکی از قتل‌ها در شهر یاسوج را اختلافات خانوادگی بین پدر و پسر جوان حدود ۲۶ ساله عنوان و بیان کرد: دلایل سایر قتل‌های دیگر نیز اختلافات شخصی بین قاتل و مقتول بوده است Shift up.
بالش زر از کشف سه قبضه اسلحه مرتبط با قاتل‌های شبانه روز گذشته در استان کهگیلویه و بویراحمد هم خبرداد و افزود: دو قبضه اسلحه مربوط به یک قتل در یاسوج و یک قبضه اسلحه مربوط به قتل گچساران نیز کشف و ضبط شده است ojdbc6 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب