۰:۰۷:۵۷ - شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
دستگیری قاتل خانم دکتر در گچساران در شب انتخابات
ساعت ۲ بامداد جمعه دوم اسفند ماه بر اثر تیراندازی فردی به یک دستگاه خودرو سواری در کوی شهید حیدریان گچساران خانم جوانی به قتل رسید Naver software download.   اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:   دادستان عمومی و انقلاب گچساران از دستگیری قاتل خانم دکتر در این شهرستان خبر داد 서울한강체 다운로드. دادستان عمومی […]

ساعت ۲ بامداد جمعه دوم اسفند ماه بر اثر تیراندازی فردی به یک دستگاه خودرو سواری در کوی شهید حیدریان گچساران خانم جوانی به قتل رسید Naver software download. 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:   دادستان عمومی و انقلاب گچساران از دستگیری قاتل خانم دکتر در این شهرستان خبر داد 서울한강체 다운로드.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران گفت: ساعت ۲ بامداد جمعه دوم اسفند ماه بر اثر تیراندازی فردی به یک دستگاه خودرو سواری در کوی شهید حیدریان گچساران خانم جوانی به قتل رسید Windows 10 gpedit.msc.
امیر حمزه بازیار، افزود: قاتل وهمراهانش با مشاهده خودروی پلاک خوزستان در گچساران به احتمال اینکه سرنشینان این خودرو برای رای دادن به یک کاندید خاص به این حوزه وارد شده اند به تعقیب آنها پرداختند.
وی اضافه کرد: تعقیب کنندگان پس از متوقف کردن خودرو با سرنشینان آن درگیرشده و قاتل برای ترساندن سرنشینان خودرو با استفاده از اسلحه کلاشینکف اقدام به تیراندازی می‌کنند که یکی از سرنشینان با اصابت گلوله او به قتل رسید.
دادستان گچساران گفت: با تلاش و پیگیری سربازان گمنام امام زمان (عج)، ماموران عملیات نیروی انتظامی و دادستانی قاتل شناسایی، دستگیر و اسلحه او نیز کشف و ضبط شد.
بازیار ادامه داد: همراهان قاتل نیز دستگیر و روانه زندان شدند.
وی گفت: اطلاعات تکمیلی این حادثه پس از انجام تحقیقات به زودی به اطلاع مردم می‌رسد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب