۸:۵۰:۳۴ - پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
دستگیری جویندگان اشیاء عتیقه در بویراحمد
در پی گزارش دوست‌داران میراث فرهنگی و حضور برخی افراد سودجو در یکی از مناطق شهرستان بویراحمد، نیرو‌های یگان حفاظت استان به همراه نیروی انتظامی به محل، اعزام شدند Grab the hamholds and download. ۵ جوینده اشیاء عتیقه در شهرستان بویراحمد دستگیر شدند.     اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  ۵ جوینده اشیاء عتیقه […]

در پی گزارش دوست‌داران میراث فرهنگی و حضور برخی افراد سودجو در یکی از مناطق شهرستان بویراحمد، نیرو‌های یگان حفاظت استان به همراه نیروی انتظامی به محل، اعزام شدند Grab the hamholds and download. ۵ جوینده اشیاء عتیقه در شهرستان بویراحمد دستگیر شدند. 

 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  ۵ جوینده اشیاء عتیقه در شهرستان بویراحمد دستگیر شدند space engine.

فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان گفت: در پی گزارش دوست‌داران میراث فرهنگی و حضور برخی افراد سودجو در یکی از مناطق شهرستان بویراحمد، نیرو‌های یگان حفاظت استان به همراه نیروی انتظامی به محل، اعزام شدند name of the manager.

سرهنگ سید عبدالحسین محمدی با بیان اینکه در این عملیات، پنج نفر در حین حفاری دستگیر شدند، افزود: از این افراد، تعدادی ادوات حفاری شامل یک دستگاه موتور برق، یک دستگاه دریل کوچک، تعدادی بیل وکلنگ، یک قبضه سلاح شکاری و مقداری مواد مخدر از این افراد کشف و ضبط شد Man in Black Download.

وی ادامه داد: متهمان به همراه وسایل کشف شده، برای سیر مراحل قانونی به مراجعه قضایی معرفی شدند 영화 선샤인 다운로드.

سرهنگ محمدی با تاکید بر اینکه با هرگونه دست‌درازی به میراث تاریخی برخورد می‌کنیم، عنوان کرد: با کشیک شبانه‌روزی مأموران یگان حفاظت میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد، گام‌های مؤثری برای حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند تاریخی و باستانی استان برداشته می‌شود 기후변화 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب