۹:۳۰:۴۳ - شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹
دستکاری آمار مبتلایان ویروس کرونا پیش از سفر رئیس‌جمهور چین به ووهان
قبل از سفر شی جین‌ پینگ، با به تعلیق‌ انداختن آزمایشات و یا مرخصی پیش از وقت بیماران از قرنطینه، آمار تعداد مبتلایان به این ویروس تغییر (دستکاری) داده شده است 만능 고스트 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  یک پزشک در شهر ووهان چین اعلام نمود که قبل از سفر شی جین‌پینگ، […]

More remains to be done after landmark visit by Xi Jinping to ...

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  یک پزشک در شهر ووهان چین اعلام نمود که قبل از سفر شی جین‌پینگ، با به تعلیق‌ انداختن آزمایشات و یا مرخصی پیش از وقت بیماران از قرنطینه، آمار تعداد مبتلایان به این ویروس تغییر (دستکاری) داده شده است 아는형님 마마무 다운로드.

 این منبع در مصاحبه با آژانس کیودو گفته است که شی جین‌پینگ در تاریخ ۱۰ مارس به شهر ووهان سفر کرد تا بر کار مبارزه با اپیدمی کرونا ویروس، نظارت کند Kakao Pod Player. اما در این میان آمار تعداد مبتلایان تغییر (دستکاری)  داده شد. 

پس از این سفر رئیس جمهور چین گفت که در نتیجه تلاش‌های جدی مسوولین، وضعیت کرونا ویروس در استان هوبی، تغییرات مثبت به میان آمده است getco. به گفته رهبر چین، پزشکان توانستند به نتایج بسیار خوب دست یابند Monoder.

این منبع گفت: “برخی از بیماران با علایم بیماری پیش از موعد از قرنطینه مرخص شدند، و برخی از آزمایشات نیز به تعویق افتاد”.

امروز (پنجشنبه، ۱۹ مارس) مقامات چینی اعلام کردند که در ووهان برای نخستین بار هیچ واقعه جدید ابتلا به کرونا ویروس ثبت نشده است.

Wuhan’s virus patient numbers manipulated for Xi visit

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب