۲۳:۳۷:۴۸ - یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد ملزم به دادن تست کرونا هستند
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم به همراه مراقبان و ناظران این استان قبل از حضور در جلسه های امتحان ملزم به دادن تست کرونا هستند itools airplayer 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  معاون آموزش متوسطه اداره کل […]

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم به همراه مراقبان و ناظران این استان قبل از حضور در جلسه های امتحان ملزم به دادن تست کرونا هستند itools airplayer 다운로드.Hong Kong Doctors See Progress In Treatment Of COVID-19

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم به همراه مراقبان و ناظران این استان قبل از حضور در جلسه های امتحان ملزم به دادن تست کرونا هستند 멜론 ۶월 ۱주차 다운로드.

ایوب رضایی اظهار داشت: این افراد باید در سامانه ملی سلامت وابسته به وزارت بهداشت نیز نام نویسی کرده تا در صورت وجود موارد مشکوک ابتلا به بیماری کرونا غربالگری شوند Java jdk 1.6 download.

وی افزود: تست کرونا در ورودی تمامی حوزه های امتحانی از مراقبان، ناظران و دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد گرفته می شود your YouTube computer.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برگزاری تمامی امتحانات در این استان با رعایت کامل مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی مراقبان، ناظران و دانش آموزان است wkscli.dll 다운로드.

رضایی عنوان کرد: استفاده از ماسک و دستکش هنگام برگزاری امتحانات نیز از سوی مراقبان، ناظران و دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد ضروری است 윈도우 미디어플레이어 ۱۲ 다운로드.

وی ابراز داشت: میزان فاصله مکانی بین دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه های امتحان باید حداقل یک متر و ۸۰ سانتیمتر باشد Overcook download.

رضایی گفت: تمامی حوزه های امتحانی کهگیلویه و بویراحمد قبل و پس از برگزاری امتحانات علیه بیماری کرونا ضدعفونی و گندزدایی می شوند 소스 인사이트 다운로드.

افزون بر ۱۶۱ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند Download Comandos 4.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب