۲۲:۳۸:۰۷ - دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ۱۷۴ میلیارد تومان بدهی دارد!
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بدهی ۱۷۴ میلیارد تومانی این دانشگاه خبر داد و گفت: مطالبات برخی پزشکان و پرستاران این استان ۲۲ ماه پرداخت نشده است. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بدهی ۱۷۴ میلیارد تومانی این دانشگاه خبر داد و گفت: مطالبات برخی […]

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بدهی ۱۷۴ میلیارد تومانی این دانشگاه خبر داد و گفت: مطالبات برخی پزشکان و پرستاران این استان ۲۲ ماه پرداخت نشده است.دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد 174 میلیارد تومان بدهی دارد

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از بدهی ۱۷۴ میلیارد تومانی این دانشگاه خبر داد و گفت: مطالبات برخی پزشکان و پرستاران این استان ۲۲ ماه پرداخت نشده است.

وی قانونمنداری، عدالت‌محوری، جلوگیری از هزینه‌های غیرضروری، پرداخت مطالبات پزشکان، پرستاران و کارکنان را جزو اولویت‌های خود عنوان کرد و افزود: شفاف‌سازی در مسائل مختلف از جمله استخدام نیروی انسانی به جد در دستور کار است.

یزدان‌پناه با اشاره به اینکه دانشگاه در سال ۹۷ کسری تراز دارد، خاطرنشان کرد: کسری تراز بیمارستان بزرگ شهر یاسوج در سال ۹۷ به ۹۰ میلیارد تومان رسید و بدهکاری بیمارستان‌هایی که افتتاح شدند ۴۲ میلیارد تومان است.

وی ادامه داد: بدهی پرسنل ستادی ۲۰ میلیارد تومان و کسری تراز پروژه‌های عمرانی ۲۲ میلیارد تومان است و بیمارستان‌های جدید ۲۱ میلیارد تومان بدهی تجهیزات دارند و برای راه‌اندازی کامل آن‌ها نیاز به ۳۵ میلیارد تومان دیگر داریم و در کل نزدیک به ۱۷۴ میلیارد تومان سرجمع کسری تراز در پایان سال ۹۷ داریم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین بیان کرد: در حوزه بهداشت و درمان پروژه‌های خوبی اجرا شده که باید به طور کامل مورد بهره‌برداری قرار بگیرند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مسعود داستار اظهار داشت: سرپرست جدید دانشگاه دغدغه کار دارد به گونه‌ای که در این مدت نشست‌های مختلفی را با هدف شناسایی مشکلات و ارائه راهکارها برگزار کرده است.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آئین خاطرنشان کرد: افزایش ۲۰ درصدی اهدای عضو، گسترش برنامه اسناد نوین، گسترش برنامه پیگیری مادران پر خطر در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی، کاهش مرگ و میر مادران باردار، کاهش امار سزارین و راه اندازی سلامتکده طب سنتی از جمله کارهای انجام شده است.

اورنگ ایلامی افزود: در دولت تدبیر و امید شاهد افزایش فضای فیزیکی بیمارستانی از ۳۴ هزار متر مربع به ۸۰ هزار متر مربع، فضای کلینیک دولتی ملکی از ۴ هزار متر مربع ۱۴ هزار متر مربع و فضای آموزشی و کمک آموزشی از ۱۲ هزار متر مربع به ۲۹ هزار و ۵۰۰ متر مربع رسیده است.

به گزارش تسنیم در پایان این آئین از خدمات اورنگ ایلامی تقدیر و پرویز یزدان‌پناه به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب